تمام بازی‌های تیم شهرداری اردبیل تا پایان نیم فصل حساس است

به گزارش خبرنگار مهر، بابک پورپناهی پش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بازی های سختی تا پایان نیم فصل داریم، اضافه کرد: وضعیت جدول و امتیازات تیم ها بسیار نزدیک بوده و این نشان می دهد که رقابت در لیگ امسال بسیار سخت است.

وی با اشاره به فاصله امتیازی نزدیک تیم ها در جدول رده بندی لیگ یک تصریح کرد: هم اکنون تیم های بالا و پایین لیگ با یک و حداکثر با سه امتیاز فاصله قرار دارند و با یک برد و باخت چندین رده سقوط و یا صعود می کنند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل این شرایط را عاملی برای حساسیت تمام بازی ها دانست و ادامه داد: برای تیم شهرداری نیز تمام بازی ها از حساسیت برخوردار بوده که در این راستا بازی با تیم آلومینیوم اراک و کسب امتیاز برای تیم ما بسیار اهمیت دارد.

وی با اشاره به بازی هفته قبل تیم شهرداری در اردبیل و از دست دادن سه امتیاز خانگی برابر فولاد یزد متذکر شد: در این بازی با وجود در اختیار داشتن ۸۵ درصد مالکیت توپ و میدان نتوانستیم به پیروزی برسیم و به قانون نانوشته فوتبال باختیم.

پورپناهی شرایط تیم پس از باخت را تشریح  بیان داشت: تیم شهرداری در هفته جاری تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته و منسجم تر و منظم تر و تاکتیکی تر از گذشته برای بازی در برابر آلومینیوم اراک آماده است.

وی با بیان اینکه مجموعه تیم مصمم است تمام تلاش خود را برای کسب امتیاز بازی با آلومینیوم اراک به کار گیرد، تاکید کرد که به کسب امتیاز از این بازی حساب کرده ایم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل در عین حال با اشاره به حمایت کامل اعضا شورای شهر و شهردار اردبیل از این تیم عنوان کرد: این حمایت ها روحیه مضاعفی را به تیم داده که امیدواریم با برد و یا کسب حداقل امتیاز بتوانیم شرایط خود را در جدول مستحکم کنیم.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار