آذری: پس از بازی با سپاهان و پدیده لیست گل‌محمدی را می‌گیریم/ به مهاجمان‌مان احتیاج داریم

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن می‌گوید پس از بازی با سپاهان و پدیده با یحیی گل‌محمدی برای برنامه باشگاه در فصل نقل و انتقالات صحبت می‌کند.

سعید آذری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با ابراز رضایت از وضعیت تیم فوتبال ذوب آهن اظهار کرد: خوشبختانه شرایط‌مان در جدول رده‌بندی خوب است و بازیکنان انگیزه بالایی دارند و هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم. علی‌رغم اینکه در بازی با صبای قم 5 بازیکن امید، یک بازیکن بزرگسال و دو بازیکن لبنانی ما به تازگی از تیم‌های ملی بازگشته بودند و شادابی لازم را نداشتند توانستیم یک امتیاز با ارزش را از صبای قم بگیریم که این امتیاز می‌تواند در روزهای حساس کمک‌حال ما شود. بازی ما مقابل صبا نویدبخش این بود که روزهای خوبی را در آینده خواهیم داشت.

مدیرعامل ذوب آهن درباره شهرآورد اصفهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی خاطرنشان کرد: سپاهان تیم بزرگی است و احترام زیادی برای آن‌ها قائلیم. در این بازی فقط برای کسب پیروزی به میدان می‌رویم و باید هم پیروز شویم تا یک بار دیگر بتوانیم قهرمان جام حذفی شویم.

او در واکنش به اینکه با توجه به قرعه‌کشی سازمان لیگ، ذوب آهن میزبان این بازی است و طبق قانون می‌تواند تنها 10 درصد از سکوهای ورزشگاه را در اختیار هواداران سپاهان قرار دهد، گفت: با توجه به احترام زیادی که برای سپاهان و هوادارانش قائلیم تصمیم گرفتیم سکوهای ورزشگاه را به طور مساوی تقسیم کنیم چرا که هدف ما پر شدن ورزشگاه است و اینکه مردم از دیدن بازی لذت ببرند. فکر می‌کنم این بازی علی‌رغم حساسیت‌ها زیبا خواهد بود.

آذری درباره وضعیت نامطلوب چمن ورزشگاه فولادشهر نیز اظهار کرد: متاسفانه در چند هفته گذشته با کاهش شدید دمای هوا مواجه شدیم که باعث شد کیفیت چمن کاهش پیدا کند. در 4-5 سال گذشته فشار زیادی بر روی این چمن بوده و مراقبت لازم هم صورت نگرفته است. این چمن مستلزم بازنگری است. در یکی، دو روزی که تا بازی با سپاهان باقی مانده به کمک مهندس صالحی سعی می‌کنیم تا حدودی کیفیت را ارتقا دهیم اما در تعطیلات لیگ که تیم ملی امید به اردو می‌رود، قصد تعمیرات جدی داریم.

مدیرعامل ذوب آهن درباره شایعات شنیده شده مبنی بر حضور نام مهاجمان این تیم در لیست دیگر تیم‌های لیگ برتری گفت: ما با مهاجمان‌مان قرارداد داریم اما متاسفانه حرکات غیر حرفه‌ای سال‌هاست در فوتبال ما جا افتاده است. اگر گل‌محمدی صلاح بداند، جابه‌جایی صورت می‌گیرد. در حال حاضر که به نیم فصل نزدیک شده‌ایم چنین شایعاتی شنیده می‌شود اما فقط بازیکنان آزاد هستند که می‌توانند در لیست یک باشگاه قرار بگیرند.

او با بیان اینکه پس از بازی با سپاهان و پدیده درباره این تیم در فصل نقل و انتقالات با گل‌محمدی صحبت خواهد کرد افزود: بعد از این دو بازی برنامه گل‌محمدی را می‌گیریم و اگر نیاز به جذب بازیکن باشد، این کار را انجام می‌دهیم اما فکر نمی‌کنم تغییر آنچنانی داشته باشیم.

آذری درباره مشکلات مالی باشگاه هم گفت: نسبت به دو سال قبل که به باشگاه بازگشتم، مقدار بدهی‌ها را از 28 میلیارد به 14 میلیارد رسانده‌ایم که تمامی این کارها از محل بودجه جاری باشگاه انجام گرفته است. شاید تحت فشار باشیم اما به تعهدات خودمان عمل می‌کنیم. حمایت‌های سعدمحمدی در دو سال گذشته از ذوب آهن فوق‌العاده بوده است. او یکی از مدیران صنعتی و ورزشی خوب کشور است. مدیر جدید آقای صادقی هم بنیانگذار ورزش نوین ذوب آهن است و همواره از ما حمایت کرده است.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار