عامل فروش فیلم‌های مبتذل در فیس‌بوک دستگیر شد/دستگیری متهم ۳۲ ساله

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا (www.cyberpolice.ir)، سرهنگ سید موسی حسینی، رئیس پلیس فتا استان فارس از دستگیری فردی خبر داد که در فضای سایبر از طریق شبکه اجتماعی «فیس بوک» اقدام به انتشار و فروش فیلم های مبتذل می کرد.

سرهنگ حسینی در این باره گفت: کارشناسان این پلیس هنگام رصد فضای مجازی متوجه صفحه ای در شبکه اجتماعی فیس بوک شدند که ضمن انتشار عکس های غیر اخلاقی و خلاف عفت عمومی، اقدام به فروش فیلم های مبتذل نیز می کرد.

وی افزود: ماموران بلافاصله پس از دیدن صفحه، اقدامات فنی را آغاز کرده و ضمن تشکیل پرونده قضایی، کمتر از 48 ساعت موفق به شناسایی و دستگیری متهم شدند.

رئیس پلیس فتا استان فارس بیان کرد: متهم فردی 32 ساله است که در بازجویی های ابتدایی نسبت به اتهام وارده ابراز بی اطلاعی کرد اما پس از دیدن مستندات و ادله دیجیتال، به جرم خود اقرار و اعمال خود را دلیل بر بی تجربگی خود عنوان کرد.

سرهنگ حسینی ضمن تاکید بر اقتدار پلیس فتا در شناسایی مجرمان فضای سایبر،‌ گفت: تلاش و کوشش مستمر کارشناسان این پلیس نسبت به رصد و شناسایی جرایم در فضای مجازی منجر به محیطی نا امن برای مجرمان شده به گونه ای که بسیاری از مجرمان بلافاصله پس از اقدام به اعمال مجرمانه، دستگیر و تحویل مقام قضایی می شوند.

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار