یک باشگاه قطری به دنبال برندان راجرز

رسانه‌های قطری از مذاکره یک باشگاه از این کشور با برندان راجرز خبر دادند. به نظر می‌رسد که این باشگاه لخویا است و این احتمال زیاد است که سرمربی سابق لیورپول هم وسوسه شود و با رقم بالایی که به او پیشنهاد داده می‌شود هدایت لخویا را برعهده گیرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت الکاس قطر، لیگ ستارگان قطر نسبت به قبل پیشرفت زیادی کرده و الان علاوه بر حضور بازیکنان بزرگ شاهد حضور مربیان بزرگ هم در این لیگ هستم.

رسانه‌های قطر از مذاکره یک باشگاه از این کشور با برندان راجرز سرمربی سابق لیورپول خبر داند بدون آنکه نامی از این باشگاه آورند.

سایت الکاس قطر نوشت که راجزر مذاکرات خود را انجام داده و باید تصمیم نهایی خود را اعلام کند.

پیش از این هم مایکل لادروپ توانست با درخشش در لیگ جزیره و هدایت سوانسی مورد توجه باشگاه لخویا قرار گیرد و هدایت این تیم را برعهده گیرد. او تجربه خوبی در این تیم قطری داشت و فصل قبل توانست جام قهرمانی را بالای سر برد اما در نهایت همکاری خود را با این باشگاه قطری قطع کرد.

لخویا در فصل جاری لیگ ستارگان قطر با هدایت جمال بلماضی عملکرد خوبی نداشته و این احتمال زیاد است که راجرز جانشین این مربی شود.

برندان راجرز از گزینه‌های جانشینی مورینیو در چلسی هم به شمار می‌آید. او به خاطر عملکرد ضعیفی که در لیورپول داشت اخراج شد و جای خود را به یورگن کلوپ داد.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار