ورامین پیشینه انقلابی ویژه ای در کشور دارد

به گزارش خبرنگار مهر، نادر نصیری صبح دوشنبه در مراسم افتتاحیه طرح سپاس در شهرستان ورامین اظهار داشت: امروز همه مسئولان و مدیران شرکت کننده در طرح سپاس میهمان شهدا هستند و قطعا شهدا از همه ما استقبال خواهند کرد.

وی با اشاره به این نکته که طرح سپاس با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در شهرستان های استان تهران اجرایی می شود، ادامه داد: برای نخستین بار و با همکاری مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران و مدیران شهرستان ورامین با بیش از ۵۱۳ خانواده شهید و ایثارگر دیدار شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران اضافه کرد: در یکسال گذشته نیز با همراهی مسئولان بنیاد شهید شهرستان های استان تهران، هرهفته در یکی از مناطق استان حضور پیدا می کنیم و این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

نصیری عنوان کرد: در طرح سپاس تلاش می شود که هر ۲۱ روز یکبار در یکی از شهرستان های استان تهران حاضر شده و با خانواده معظم شهدا و ایثارگران دیدار شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت هفته بسیج گفت: بسیج یادگار بزرگ امام راحل است و امروز تشکیل بسیج به عنوان یک تفکر بیش از هر زمانی مشخص و مبرهن است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران در خاتمه گفت: دشمن تلاش دارد تا به وسیله ابزارهای مختلف در رفتارها و ساختارهای مردم تغییر ایجاد کند و بسیج در این عرصه نیز تلاش های موثری را انجام داده است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار