بسیج باید بصیر و دشمن شناس باشد/لزوم حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی

به گزارش خبرنگار مهر، سردار مرتضی کشکولی ظهر دوشنبه در همایش تجلیل از برترین های علمی بسیج لرستان با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج اظهار داشت: بسیج یکی از معجزات امام(ه) بوده که به ایشان الهام شد.

وی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ و تفکر بسیج در جامعه عنوان کرد: تفکر بسیج تنها نسخه شفا بخش ملتها بوده و هرجا این تفکر و فرهنگ ترویج پیدا کرد مشکلات و موانع برطرف شد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر اینکه تفکر بسیجی یک تفکر منحصر به فرد است تصریح کرد: اندیشه امام(ره) نیز در تشکیل بسیج مصونیت سازی امنیتی و دفاعی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است.

سردار کشکولی با اشاره به فعالیت بسیج در حوزه های مختلف فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، نظامی و ... افزود: بسیج همواره در تمام عرصه های کشور حضوری فعال و پررنگ دارد.

وی با بیان اینکه امام(ره) و مقام معظم رهبری بسیج را به عنوان یک الگو به تمام دنیا معرفی کرده اند گفت: تفکر بسیج گسترش انقلاب اسلامی و تمدن اسلامی در تمام دنیا است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر اینکه نگاه ما نیز باید گسترش انقلاب و این تمدن اسلامی باشد گفت: این امر نیز در گرو توجه به امکانات مادی و همچنین اعتماد به نفس ملی، تقویت داشته های ملی، ارزشهای فرهنگی و ... است.

سردار کشکولی با تاکید بر اینکه اعتماد به نفس ملی و تقویت ارزشهای فرهنگی و دینی موجب پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد گفت: انقلاب اسلامی ایران بین مردم ایدئولوژی اسلامی و دینی به وجود آورد.

وی با تاکید بر اینکه امروز بسیج و سپاه باید حافظ این دستاوردها باشند گفت: بسیج باید ولایتمدار باشد و بر ولایت تکیه کند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تاکید بر لزوم وجود ایمان و اخلاص در بین بسیجیان تصریح کرد: بسیج همواره باید شجاع و دلیر بوده و در عرصه های علمی، تکنولوژی، پژوهشی و ... حضوری فعال داشته باشد.

سردار کشکولی با تاکید بر اینکه بسیج باید تمام سدهای در مسیر توسعه و پیشرفت انقلاب اسلامی را بشکند گفت: بسیجی باید بصیر، دشمن شناس و ظلم ستیز باشد.

وی با اشاره به ارتقا نرخ رشد تولیدات علمی در کشور ایران عنوان کرد: این امر به دلیل تقویت روحیه بسیج در جامعه بوده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه کشور ایران قطب پزشکی در آسیا بوده و این نشان دهنده پیشرفت ایران است گفت: ایران اسلامی در بحث صنایع دفاعی و جنگی و تولیدات موشکی جزء چند کشور اول دنیا است و این امر نشان دهنده اقتدار ایران اسلامی در این حوزه است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار