تلاش‌های زنی برای نجات همسرش از زندان به «سنگ‌بست» رسید

خاتمی درباره اجرای عمومی نمایش «سنگ‌بست» به خبرنگار مهر گفت: این نمایش پیش از این با گروهی از شهر مشهد در سی و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر روی صحنه رفته بود و علاوه بر کاندیدا شدن در چهار بخش مسابقه تئاتر ایران جشنواره، تندیس بازیگری مرد را از آن خود کرد.

وی ادامه داد: «سنگ‌بست» روایتگر قصه زنی به نام آهو در دهه ۴۰ شمسی است که همسرش به دلیل قتل غیر عمد زندانی است. آهو تلاش می‌کند تا از یک‌سو شوهر خود را از زندان آزاد کند و از سوی دیگر در مقابل تهدیدهایی که برایش به عنوان زنی تنها وجود دارد، از خود محافظت کند.

نویسنده و کارگردان «سنگ‌بست» درباره زمان و مکان اجرای عمومی این اثر گفت: این نمایش اجرای عمومی خود را از ۲۴ آبان‌ماه در خانه‌موزه انتظامی آغاز کرده و تا ۲۵ آذرماه به اجرای عمومی خود ادامه می‌دهد.

محمدالهی، شهره مکری، غلامرضا عارف‌نژاد، علی موسویان، علی رجایی، نگین حمیدی و شایان خدامی بازیگر خردسال، گروه بازیگری نمایش «سنگ‌بست» را تشکیل داده‌اند.

سوسن سلامت دستیار کارگردان، رضا حسن‌زاده طراح صحنه، مهدی حسنی آهنگساز، امیرحسین خاتمی مدیر صحنه، هادی شیرازی منشی صحنه، محسن جعفری طراح پوستر و بروشور، امیر خدامی عکاس و محبوبه ضعیمی نیکو مسئول امور بین‌الملل این اثر نمایشی هستند.

نمایش «سنگ‌بست» ساعت ۱۸:۳۰ در خانه‌موزه انتظامی اجرا می‌شود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار