ایثارگران باید در ادارات مورد تکریم قرار گیرند

به گزارش خبرنگار مهر، صبح دوشنبه حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین و رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان های استان تهران در جمع روسای ادارات شرکت کننده در طرح سپاس بنیاد شهید، اظهار داشت: طرح سپاس یکی از اقدامات ارزشمند بنیاد شهید و امور ایثاگران است.

وی افزود: اگرچه دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران باید در دستور کار مسئولان قرار داشته باشد اما این موضوع کم ترین کاری است که می توان برای این بزرگان انجام داد.

وی ادامه داد: باید ایثارگران دارای جایگاه ویژه و رفیعی در میان مسئولان و ادارات و نهادها باشند و مورد تکریم کارمندان قرار بگیرند.

محمودی اضافه کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران مختص یک روز نیست و باید مسئولان در برنامه ریزی کاری خود، تعامل با خانواده معظم شهدا و ایثارگران را بگنجانند.

امام جمعه موقت ورامین یادآور شد: امروز بیش از ۵۱۳ خانواده شهید و ایثارگر در شهرستان ورامین مورد بازدید قرار خواهند گرفت که این امر برای نخستین بار در کشور در شهرستان ورامین اتفاق افتاد.

وی افزود: توهین روزهای اخیر رسانه های زنجیره ای به مردم ولایتمدار و انقلابی ورامین، قلوب مردم این منطقه را شکسته است اما مردم دیار ۱۵ خرداد هیچگاه با فتنه و عوامل فتنه ۸۸ سر سازش ندارند.

امام جمعه موقت ورامین عنوان کرد: مردم ورامین در زمان رژیم شاه به علت حمایت از امام راحل و نهضت اسلامی مورد بدترین توهین ها قرار گرفتند و عده ای امروز همان راه را ادامه می دهند.

وی گفت: باید مسئولان شهرستان ورامین با جدیت و قاطعیت وارد عمل شوند و نسبت به توهین های مکرر به مردم ورامین طی روزهای اخیر واکنش نشان دهند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار