بازیگر هالیودی هیولا است و باید مجازات شود

«بری اولسن»،بازیگر ۲۹ ساله هالیوود و یکی از کسانی که با «چارلی شین» در ارتباط بوده، خواستار برخورد قانونی و اجرای عدالت در ارتباط با این بازیگر هالیوودی شد و افزود: او یک هیولاست و باید تاوان کارش را پس دهد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، تنها ساعتی پس از اعتراف چند روز پیش «چارلی شین» در یکی از برنامه‌های تلویزیونی مبنی بر ابتلای او به بیماری ایدز از چهار سال پیش تاکنون، تعدادی از کسانی که با این بازیگر هالیوودی ارتباط جنسی داشته‌اند، به عناوین مختلف به این موضوع اعتراض کرده و خشم خودشان را نسبت او ابراز داشته‌اند که از جمله آنها می‌توان به «بری اولسن» 29 ساله اشاره کرد.

«اولسن» که یک مدل و بازیگر فیلم‌های غیر اخلاقی است، پس از فاش شدن ابعاد رسوایی اخلاقی چارلی شین، عنوان کرد که بیش از یک سال با «شین» رابطه داشته است.

«اولسن» گفت: «شین» باید به خاطر آنکه من و بسیاری دیگر از مردم را در معرض ویروس کشنده اچ‌ای‌وی قرار داده، مجازات شود.

وی افزود:«او یک هیولاست. او زندگی من و به گونه‌ای زندگی هزاران نفر دیگری را به خطر انداخته است، او در این میان برای من و زندگی ارزش قائل نشد. از این پس،هر کس نام من را بشنود فورا یاد بیماری ایدز می‌افتد».

«شین» در مصاحبه هفته خود مدعی شد که برای اولین بار چهار سال پیش از بیماری خود مطلع شده و از آن پس به علت افسردگی شدید، به همنشینی با زنان هرزه و کسالت‌آور روی آورده ولی علی‌رغم تمام مشکلات این زنان، با صداقت با آنها برخورد کرده و همواره به آنها متذکر شده که او به بیماری ایدز مبتلا است. ولی «اولسن» تأکید می‌کند که «شین» زمانی‌که در سال 2011 میلادی با او در ارتباط بوده نیز، موضوع بیماری‌اش را می‌دانسته و هیچگاه در این مورد به او هیچ چیزی نگفته و در واقع با اینکار خود مثل این می‌ماند که یک اسلحه پر را به طرف سر او نشانه رفته است و به همین خاطر باید تحویل عدالت داده شود.

«اولسن» در مصاحبه با روزنامه «سان» تأکید کرد: وی همواره در ارتباط‌ هایی که با هم داشتیم، بر این نکته پافشاری می‌کرد که او کاملا سالم است و فاقد هر گونه بیماری است. من هم اشتباه بسیاری دیگر را مرتکب شدم، متاسفانه به او اعتماد کرد.

این ستاره هالیوود گفت: من او را دوست داشتم و حتی به خاطر او صنعت پورن را ترک کردم و هیچگاه به آن برنگشتم.

وی با اشاره به این مطلب که بلافاصله پس از مصاحبه «شین»، آزمایش اچ‌ای‌وی داده و آزمایشش منفی بوده است، افزود: او برای آنکه من و این همه انسان را در معرض چنین خطر بزرگری قرار داده، باید تاوان کاری را که کرده بپردازد. این یک گناه نابخشودنی است. او می‌توانست من را هم مبتلا کند، او مرتکب جنایت شده است.

بنا بر این گزارش، از آنجایی‌که ارتباط غیراخلاقی در این سطح وسیع نیز، در غرب به امری عادی تبدیل شده و «شین» که پیش از این لقب پسر بد هالیوود نام داشت، افشای چنین مطلبی از جانب او، برای کسی چندان جای تعجب نبود ولی آنچه که در حال حاضر برای رسانه‌ها، اطرافیان و نزدیکان «شین» تبدیل به مسئله شده است، عدم اطلاع کسانی است که با او ارتباط جنسی داشته‌اند.

در ایالت کالیفرنیا، در صورتی که شخصی با هدف آلوده کردن شخص یا اشخاصی، ارتباط جنسی غیر ایمن با آنها برقرار کند، تا هشت سال زندان خواهد شد، ولی در صورتی‌که شخصی را در معرض بیماری اچ‌ای‌وی قرار داده باشد، تنها به چند ماه زندان محکوم می‌شود.

بنا بر این گزارش،رسوایی اخلاقی و جنسی «چارلی شین»، پسر بازیگر مشهور هالیوود، «مارتین شین»، ابعاد گسترده‌ای را در جامعه و رسانه‌های آمریکایی در پی داشته است تا آنجا که این فرد با حضور در شبکه nbc برای فرار از آنچه باج خواهی دوستانش نامیده است به بیماری ایدز و دامنه فسادهای جنسی‌اش اقرار کرد. رخدادی که طی چند روز گذشته تبدیل به کانون اخبار هالیوود شده است.

برخی رسانه‌ها از گستردگی کشتارهای تدریجی سخن می‌گویند که به سبب ابتلا چند هزار نفر در امریکا و اروپا به ایدز از سوی شین اتفاق افتاده است. فاجعه‌ای که ابعادی گسترده‌تر از حوادث پاریس دارد.
منبع:فارس
برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.
انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار