یک نماینده مجلس: در موضوع برجام به یکدیگر اتهام نزنیم

نماینده مردم هشترود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع برجام به نقطه حساسی رسیده از همگان خواست در این باره از اتهام و افترا به یکدیگر خودداری کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا) ‌غلامحسین شیری در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس با تبریک هفته بسیج گفت:‌ با رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری و تلاش دولت محترم و همت تیم مذاکره کننده موضوع برجام به نقطه حساسی رسیده و لازم است با همدلی و همزبانی بقیه این راه پرفراز و نشیب را طی کنیم و از اتهام و افترا به هم خودداری کنیم.

وی افزود: قلم به دستان و تریبون داران بدانند که نه مخالفان برجام دلال تحریم هستند و نه مذاکره کنندگان عزیز خائن به ملت و کشور هستند. بلکه باید با فرهنگی فاخر و ادبیاتی مشفقانه با یکدیگر برخورد کنیم و با رعایت خطوط قرمز ترسیم شده از سوی مقام معظم رهبری مذاکرات را تا رسیدن به هدف نهایی دنبال کنیم.

این نماینده مجلس ادامه داد: هر مسئولی که زبان به سخن می گشاید فقط قصه مرگ سهراب را می سراید و مردم خیال می‌کنند خود شاهد ماجرا بوده اما هیچ کس مثل رهبری به دنبال نوش دارو نیست. من به رئیس جمهور، وزرای دولت و همکاران هشدار می‌دهد که هزاران سهراب کشور به دست غول بی کاری کشته می شوند و کسی در فکر این جوانان تحصیل کرده نیست در حالیکه برای خروج از این معضل بزرگ فکری اندیشید.

شیری ادامه داد: پیشنهاد من این است که با اذن رهبری سازمان بسیج سازندگی در همه جای کشور تشکیل شود و جوانان بیکار تحصیل کرده را جذب کند و درراه سازندگی کشور به کار گیرد زیرا با شیوه مدیریت جهادی بسیاری معضلات حل شدنی است و اقتصاد مقاومتی نیز محقق می‌شود.

نماینده مردم هشترود در مجلس با انتقاد از توهین به آذری زبان ها در یک برنامه تلویزیونی گفت:‌ ذربایجان همیشه به عنوان راس ایران درراستای حفظ و حراست از کشور قدم برداشته است.

وی همچنین خواستار تامین قیر برای بهسازی راه های روستایی شد و از وزیر آموزش و پرورش نیز خواست برای بازنشستگان این وزارت خانه که پاداش پایان خدمت دریافت نکرده اند تمهیدی بیاندیشد.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار