به تماشای چالش‌های زندگی یک معلول بروید

احمد ارجمندی جدیدترین اثر خود با عنوان «کیمیا» را از 17 آذر ماه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‌برد.

به گزارش ایسنا، ارجمندی با وجود معلولیت در عرصه هنرهای نمایشی فعال بوده و تاکنون جوایز متعددی از جشنواره‌های مختلف دریافت کرده که از آن جمله می‌توان به دریافت عنوان دوم بهترین کارگردانی و بازیگری در جشنواره فیلم یونیسکا اسلواکی ، عنوان سومی بهترین کارگردانی و بازیگری در جشنواره فیلم ملل اتریش ، جایزه بهترین کارگردانی از نگاه تماشاگران برای تئاتر "دزد گاه"در جشنواره بانو و... اشاره کرد.

این هنرمند همچنین در بیش از پنجاه اثر نمایشی به عنوان بازیگر و یا کارگردان حضور داشته است.

نمایش "کیمیا " با بازی فاطمه زینالی، فاطمه پورعبدالله و احمد ارجمندی روایت‌گر رابطه عاشقانه یک پسر معلول با یک دختر سالم است که این رابطه در ادامه دستخوش اتفاقاتی می‌شود.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: محمد بادران و نادیا فکری:دستیار کرگردان، پریسا نوری :منشی صحنه، طراح صحنه و لباس: احمد ارجمندی، مدیر صحنه:محسن ایمانی، طراح پوستر و بروشور:فرید خاکسار، مدیر پروژه:محمد رشید ارجمندی، مشاور پروژه : محمد پیروز رام، مدیر روابط عمومی:علی رضا نیاکان، مدیر رسانه : مسعود اختری، گریم : نادیا فکری و سارا وطنی :موسیقی.

نمایش "کیمیا" همه روزه به جز روزهای شنبه و سه‌شنبه ساعت 17 در فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌شود و علاقمندان جهت تهیه بلیط این نمایش می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار