مجید عسگری: توانم همین بود و کم فروشی نکردم

مجید عسگری اگرچه در شرایط کنونی بهترین استعداد وزنه‌رداری ایران در سبک وزن است، اما این بار در رقابتهای جهانی به دلایل مختلف عملکرد بسیار ضعیفی داشت.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به هیوستون، مجید عسگری ملی پوش دسته 62 کیلوگرم ایران که بامداد دیروز در گروه B رقابتهای جهانی هیوستون به روی تخته رفت، عملکرد قابل قبولی نداشت و به عنوان شانزدهمی دست یافت.

با توجه به این که این عنوان پیش از برگزاری دیدار نهایی این دسته بدست آمده پس از برگزاری رقابتهای گروه A به طور حتم رتبه او از رده بیستم هم خواهد گذشت و هیچ امتیاز برای تیم ایران به دست نخواهد آورد. با این وجود او معتقد است صدور دیرهنگام روادید و آسیب دیدگی بازویش باعث شد تا نتواند عملکرد مثبتی داشته باشد.

وی درباره دلیل اینکه نتوانست رکوردهای درون اردویی خود را تکرار کند به خبرنگار اعزامی ایسنا گفت: متاسفانه پارگی جزئی بازوی دست راستم در آستانه اعزام باعث شد تا چند روزی را نتوانم تمرین کنم و درست در همین ایام به دلیل عدم صدور روادید مجبور شدم 4 روز را در آنکارا برای پیگیری ویزای آمریکا بمانم که همین دو موضوع شرایط آمادگی روحی و بدنی‌ام را تحت تاثیر قرار داد.

وی ادامه داد: تا قبل از رکوردگیری تیم ملی در استادیوم آزادی شرایط خوبی داشتم و اگر با همان آمادگی در هیوستون حضور می یافتم بعید نبود بتوانم جزو 5 نفر اول هم باشم، اما همانطور که گفتم آسیب دیدگی و مشکل ویزا تمام برنامه‌هایم را بهم ریخت.

عسگری در مورد اینکه چرا فقط دو وزنه را در مجموع 6 حرکت توانست مهار کند هم اظهار کرد:به هر حال توانم همین بود. بدنم خالی کرده بود و توان مهار آنها را نداشتم، شاید اگر بیشتر هم سماجت می کردم آسیب دیدگی‌ام بیشتر می‌شد. بنابراین چاره‌ای جز تسلیم شدن مقابل این وزنه‌ها نداشتم.

ملی‌پوش کشورمان در خصوص اینکه حضورش در گروه B تاثیری در نتیجه‌گیری‌اش داشته یا خیر افزود: قبل از اعزام به هیوستون در خصوص رکوردهایم با کادر فنی تیم ملی مشورت کردم و با هماهنگی آنها رکورد ورودی‌ام اعلام شد. با توجه به آمادگی بدنی‌ام صلاح نبود رکورد بالاتری را عنوان کنیم و در گروه A باشم؛ ضمن اینکه این موضوع جزو حق و وظایف سرمربی است و من به آن احترام می گذارم.

وی در پایان ضمن تشکر از ایرانیان شهر هیوستون که برای تشویقش به سالن آمده بودند گفت: اصلا فکر نمی کردم در اینجا هم این همه ایرانی علاقه‌مند داشته باشیم. آنها با اینکه می دانستند من در گروه B هستم و شانس چندانی برای مدال ندارم، اما باز برای تشویق و روحیه دادن به من به سالن آمدند که جا دارد ضمن تشکر به همه آنها بگویم که شرمنده‌شان شدم. اما باور کنید کم فروشی نکردم، توانم همین بود.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار