تجلیل از پدر یک شهید مدافع حرم

مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران در دیدار با پدر شهید مهدی علیدوست از شهدای حرم حضرت زینب(س) گفت: روحیه ایثار و شهادت دشمنان را در سوریه و دیگر کشورهای اسلامی به شکست خواهد کشاند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، سردار سید جوادهاشمی در دیدار با پدر شهید حجت‌الاسلام والمسلمین علیدوست افزود: رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس با همین روحیه ایثار و شهادت در برابر دنیای استکبار ایستادند و در جنگی نا برابر با روحیه ایثار و شهادت طلبی به پیروزی رسیدند و جبهه کفر را با آن همه تجهیزات و ادوات نظامی وادار به شکست کردند.

وی ادامه داد: امروز امت اسلام بیش از گذشته نیازمند احیا، حفظ و ترویج روحیه ایثار و شهادت است و اگر این روحیه در امت اسلام تقویت شود دشمنان جرات تجاوز را ندارند و در رویارویی با ملت از جان گذشته و شهادت طلب شکست دشمنان حتمی است.

وی اضافه کرد: فرزندان شما با همین روحیه ایثار و شهادت طلبی به مقابله با دشمنان اسلام و اهل بیت (ع) برخاستند و از ارزش‌ها دفاع کردند و به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.

در پایان این مراسم مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران از صبر و ایثار پدر بزرگوار شهید علیدوست تجلیل و قدردانی کرد

مراسم اربعین و یادبود سروان پاسدار مهدی علیدوست روز جمعه ششم آذر از ساعت 10 در خیابان توحید، مسجد حضرت علی اصغر(ع) قم برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار