یک گزینه جدی ریاست فوتبال از انتخابات کنار کشید

مدیرتیم ملی امید فوتبال تاکید کرد که قصد شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون در اسفندماه سال جاری را ندارد.به این ترتیب یک نفر از جمع رقبای جدی کفاشیان برای دور سوم ریاست بر فوتبال کم شد. تا این لحظه محمد دادکان در کنار فتح الله زاده و اسدی گزینه های جدی شرکت در انتخابات فوتبال هستند.

به تابناک ورزشی، حبیب کاشانی درباره اینکه گفته شده که قصد دارد در انتخابات اسفندماه ریاست فدراسیون فوتبال شرکت و با دیگر نامزدها رقابت کند کند، اظهار داشت: به هیچ عنوان قصد شرکت در هیچ انتخاباتی اعم از انتخابات فدراسیون فوتبال، مجلس و... را ندارم. در حال حاضر در شورای شهر فعالیت می‌کنم و درفوتبال نیز مسئولیتی به من سپرده شده و امیدوارم همه کمک کنند تا باری که روی دوش ما گذاشته شده است، به سرانجام برسد.دراین مدت در حال تلاش هستیم که امکانات لازم را برای این تیم فراهم کنیم. تمام تمرکز من روی این موضوع است و هیچ تصمیمی برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال ندارم.

یک گزینه جدی از انتخابات فوتبال کنار کشید

کاشانی عنوان کرد: امیدوارم در این راه صعود تیم امید به المپیک 2016؛ باشگاه‌ها، مسئولان و تمام اهالی فوتبال همانطور که تا امروز کمک و حمایت کردند، به این روند ادامه دهند.

مدیرتیم امید درخصوص مبلغ قرارداد محمد خاکپور که 400 میلیون تومان به همراه 200 میلیون پاداش صعود تیم امید به المپیک است، گفت: همانطور که گفتم نظرم این است که میزان پاداش خاکپور با قراردادش یکسان باشد. با این حال نظر هیات رئیسه این بوده و از آن تبعیت می‌کنیم ولی مربیان ما باید انگیزه لازم برای ادامه کار داشته باشند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار