بازنشستگی شهردار قائمشهر صحت ندارد

بازنشستگی شهردار قائمشهر صحت ندارد

رییس شورای اسلامی قائم شهر گفت: این روز‌ها شایعاتی مبنی بر بازنشستگی شهردار قائم‌شهر به گوش می‌رسد که صحت و وجاهت قانونی ندارد و عده‌ای می‌خواهند به لحاظ روانی، مسئولان شهری و شهرستانی را تضعیف کنند.

به گزارش ایلنا از قائم‌شهر، سعید میرزایی پیش از ظهر امروز، در نشست خبری با اصحاب رسانه قائم‌شهر با بیان اینکه برای پیشبرد اهداف و توسعه شهری می‌بایست از منافع شخصی بگذریم اظهارکرد: سعی ما این است تا همگام با اهداف نظام جمهوری اسلامی گام برداریم.

میرزایی به پروژه مجتمع نگین شمال قائم‌شهر اشاره کرد و آن را پروژه‌ای آزار دهنده نام برد و تصریح کرد: ۴۰ درصد این پروژه مربوط به شورای اسلامی و شهرداری است و ۴۵ درصد آن در اختیار شرکت برج‌آوران و ۱۵ درصد شرکت همپوش قرار داشت که متاسفانه شرکت همپوش به تعهدات خود عمل نکرد و ادامه همکاری با شرکت مذکور قطع شد.

رییس شورای اسلامی قائم‌شهر اظهار کرد: با بررسی‌های انجام شده در ‌‌نهایت به این نتیجه رسیدیم که کار را با شرکت برج آوران ادامه دهیم و با ثبت تأمین دلیل در این هفته عملیات اجرایی پروژه آغاز می‌شود.

میرزایی با بیان اینکه با بهره‌برداری از این پروژه بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان آورده به قائم‌شهر وارد می‌شود افزود: علاوه بر منفعت مالی، فضاهای فرهنگی از قبیل سینما، سالن کنفرانس و غیره نیز در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت و طی مذاکرات مکتوب قرار بر این شد که حتی یک متر از فضای فرهنگی آن کاسته نشود.

وی درباره واحدهای اجاره داده شده و پیش فروش شده که بدون هماهنگی با شورا و شهرداری انجام گرفت گفت: تمام خسارت‌های احتمالی تمام و کمال به مغازه داران پرداخت خواهد شد.

میرزایی به مصوبات سفر ریاست جمهوری به مازندران اشاره کرد و ادامه داد: تخصیص اعتبار ۱۴ میلیارد تومانی برای اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح میدان جانبازان نهایی شد.

رییس شورای اسلامی قائم‌شهر اظهار کرد: طی توافق با وزارت راه و شهرسازی و اداره کل استان، قرار شد قیر لازم برای آسفالت مسیر میدان جانبازان تا میدان امام و میدان امام تا سه راه الغدیر تأمین شود.

وی گفت: مجوز دو منطقه‌ای شدن شهرداری قائم شهر توسط وزارت کشور صادر شده است و بدنبال فراهم کردن مقدمات تجهیزات ساختمان و مکان‌یابی هستیم.

رییس شورای اسلامی قائم‌شهر با بیان اینکه هنوز مانده تا حجازی بازنشسته شود اظهار کرد: با مصوبه شورا، تأیید کمیته انظباطی و استاندار مازندران، حجازی همچنان شهردار قائم‌شهر است و ما با عزم راسخ از وی حمایت می‌کنیم.

وی به ۱۹۰ پرسنل شهرداری قائم‌شهر اشاره کرد و گفت: نیروی مازادی وجود ندارد و حقوق به اندازه همین ۱۹۰ نفر پرداخت می‌شود و قریب به ۳ ماه است که مصوب کردیم تا اطلاع ثانوی رفاهی به کارکنان پرداخت نشود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار