رضوانی: هدف اصلی واترپلو مدال بازی‎های آسیایی است

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو معتقد است: در واترپلو شانس کسب مدال در بازی‎های آسیایی 2018 اندونزی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، محسن رضوانی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تیم ملی واترپلو از 18 تا 28 آبان در صربستان اردو داشت و چند بازی تدارکاتی برگزار کرد. سرمربی خارجی خیلی خوبی داریم و تا 20 روز آینده در انتخابی المپیک شرکت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: در واترپلو هدفمان کسب مدال در بازی‎های آسیایی 2018 است. البته در این رشته دو دوره گذشته در این رقابت‎ها شرکت نکرده‎ایم. با توجه به شرایطی که داریم، کسب سهمیه المپیک 2016 سخت است.

رضوانی با بیان این که پیشرفت‎های خوبی در این رشته داشته‎ایم، اضافه کرد: تیم واترپلوی جوانان ایران با درخشش در پیکارهای قهرمانی آسیا، جواز حضور در رقابت‎های جهانی را کسب کرده است.

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو درباره حضور شیرجه‎روها در پیکارهای انتخابی سهمیه المپیک، بیان کرد: اگر در داخل کشور، مربیان تایید کنند که شانس کسب سهمیه در این رشته وجود دارد، بدون شک در پیکارهای انتخابی شرکت می‎کنیم و شانس داریم.

وی با بیان اینکه در شنا چندین مرحله را برای کسب سهمیه در پیش داریم، تصریح کرد: در شنا نیاز به شرکت در رقابت‎های بین‎المللی زیادی داریم و در بعضی مواد شناگرها کمتر از یک ثانیه برای کسب سهمیه المپیک فاصله دارند. بچه‎ها شبانه‎روزی تمرین می‎کنند و به کسب سهمیه خیلی امیدوار هستیم.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار