افزایش حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش در برنامه ششم

نماینده مردم قروه در مجلس خواستار در نظر گرفتن حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش و افزایش آن در برنامه ششم توسعه شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایریان (ایسنا)، حامد قادرمرزی در تذکری به رئیس جمهور و هیات دولت درباره‌ی وضعیت معیشتی بازنشستگان آموزش و پرورش گفت: این افراد پس از سه دهه خدمت هنوز توان تامین هزینه‌های حداقلی خانواده‌های خودشان را ندارند. انتظار داریم که در برنامه ششم حقوق بازنشستگان آموزش و پرورش افزایش یابد.

وی در تذکر به وزرای اقتصاد و صنعت و معدن ، اظهار کرد: چرا عوارض و مالیات معادن شهرستان‌های قروه و دهگلان در استانهای تهران و اصفهان و همدان پرداخت می‌شود. انتظار می‌رود که دستور داده شود عوارض و مالیات این شهرستان‌ها در همان جا پرداخت شود. در غیر این صورت روند برداشت از معادن را متوقف خواهیم کرد و این تهدید نیست، اتمام حجت و ضرب‌الاجل است.

نماینده مردم قروه در مجلس به وزیر جهاد کشاورزی نیز تذکر داد و گفت: طی مدتی که عهده دار مسئولیت شده‌اید برای افزایش بهره‌وری کشاورزی چه برنامه‌ای ارائه داده‌اید. آیا اطلاع دارید که بی خیالی و بی مسئولیتی شما چه بر سر کشاورزان آورده است.

قادر مرزی افزود: چرا صندوق بیمه کشاورزی در حق کشاورزان اجحاف می‌کند. چرا کشت جایگزین برای محصولاتی که آب بر است در نظر گرفته نمی‌شود؟

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار