بلاتر:نزدیک بود بمیرم،بگذارید پلاتینی رییس فیفا شود

سپ بلاتر که به علت سوءمدیریت و فساد از سوی کمیته اخلاق فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) به مدت 90 روز از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم و تعلیق است، اوایل این ماه میلادی بود به خاطر فشار و استرس در بیمارستان بیستری شد.

به گزارش تابناک ورزشی، او اخیراً مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی «آر.تی.اِس» سوئیس انجام داده که قراراست چهارشنبه از این شبکه پخش شود. بلاتر در بخشی از این مصاحبه با اشاره به بستری شدن اخیرش در بیمارستان عنوان کرد: نزدیک بود بمیرم. من بین فرشته‌های آوازه‌خوان و شیاطینِ آتش به‌دست بودم، ولی بیشتر آوازخواندن فرشته‌ها را احساس می‌کردم. فشار زیادی رویم بود. درآن لحظات تنها چیزی که بدن می‌گوید، این است که «نه، دیگر کافی است» اما اگر به لحاظ روحی قوی باشید می‌توانید مقاومت کنید.

بلاتر:نزدیک بود بمیرم،بگذارید پلاتینی رییس فیفا شود

درماه سپتامبر بود که دادستانی سوئیس پرونده‌ای را برای رسیدگی به موضوع سوءمدیریت و فساد مالی سپ بلاتر به خاطر پرداخت دو میلیون دلار وجه نقد در سال 2011 به میشل پلاتینی، رئیس اتحادیه فوتبال اروپا که از آن به عنوان رشوه یاد شده است، باز کرد. البته پلاتینی این رقم را دستمزد کاری دانسته که در ازای انجام کاری که برای فیفا انجام داده، دریافت کرده است.

بلاتر با اشاره به اینکه پلاتینی فرد صادقی است، در خصوص ماجرای پرداخت وجه نقد به رئیس اتحادیه فوتبال اروپا که او هم همانند خود او90 روز محروم است، گفت: در فیفا قانونی وجود دارد که می‌توان طبق آن قراردادی شفاهی یا کتبی بسته شود. قرارداد کاری ما هم با پلاتینی شفاهی بود.

وی درپاسخ به این پرسش که «اگر محرومیت پلاتینی برداشته شود و او بتواند کاندیدای انتخابات ریاست فیفا شود، آیا می‌تواند رئیس خوبی برای این نهاد باشد؟» گفت: بله، اگر پلاتینی بازگردد، قطعا انتخاب خواهد شد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار