اعضای سازمان‌بسیج رسانه خراسان شمالی باخانواده دوشهید دیدار کردند

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن زاهد احمدی مسئول بسیج رسانه خراسان شمالی، دراین دیدارها که پیش از ظهر امروز با خانواده شهید بسیجی قهرمان گریوانی در روستا گریوان و خانواده شهید رجبعلی درتومی در بجنورد انجام شد، گفت: گذشت زمان و شرایط حاکم بر دنیای امروزعظمت و ایثار شهدا را بیش از پیش نمایان‌تر وملموس‌تر کرده است.

وی افزود: امنیت امروز کشور مرهون از جان گذشتگی و ایثار شهدا و وظیفه ما پاسداری از خون مطهر آنان است.

زاهد احمدی تاکید کرد: بسیج رسانه تلاش دارد خبرنگاران را بیش از پیش با راه و اهداف شهدا آشنا کند.

مسئول بسیج رسانه خراسان شمالی با اشاره به نقش بی بدیل رسانهها در دنیای کنونی اظهار کرد: رسانه زبان گویای وقایع پیرامون است به همین دلیل اصحاب رسانه استان تلاش میکنند تا در حد تکلیف راه و منش شهدا را تبیین، ترویج و تداوم بخش آن باشند.

زاهد احمدی در این دیدارها ابراز امیدواری کرد که اصحاب رسانه استان بتوانند تا در هر ماه با یکی از خانواده شهدای روستایی دیدار کنند.

خانواده شهدا الگو آحاد جامعه هستند

حجتالاسلام یوسف محمدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج بجنورد نیز در این دیدار ها با اشاره به اینکه پدر و مادر شهدا به عنوان الگوی عملی تربیت فرزندان انقلابی در شهر ها و روستاها هستند افزود: مردم و به ویژه خانواده‌ها از حضور خانواده شهدا برای کسب معرفت و  تربیت فرزندان خود الگو بگیرند.

وی افزود: اشاعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یک ضرورت در حال حاضر بیش از پیش احساس می شود و رسانه ها نقش مهمی در این خصوص دارند.

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان نیز در این دیدارها با تاکید بر پاسداشت مقام شهدا و خانواده های آنان عنوان کرد: امروز بیش از پیش نیاز به گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و از خود گذشتگی در جامعه است.

به گزارش خبرنگار مهر، شهید بسیجی قهرمان گریوانی در سال ۶۵ در عملیات کربلای چهار و شهید  بسیجی رجبعلی درتومی در سال ۶۸  به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

در ابتدای این دیدارها حاضرین با حضور درگلزار شهدای گریوان به مقام ۱۸ شهید این روستا ادای  احترام کردند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار