قزوین در نمایشگاه توانمندی روستایی رتبه اول را کسب کرد

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی استانداری قزوین، کریم حبیبی انبوهی در این باره اظهار کرد: در این نمایشگاه، استان قزوین ضمن ارائه توانمندی های بخشهای مختلف استان با رویکردی جدید و ارائه دستاوردهای نوین شرکتهای دانش بنیان در زمینه تولیدات کشاورزی و دامی حضور یافته بود.

وی افزود: دستاورد های این شرکت های دانش بنیان ضمن افزایش چشمگیر تولیدات و کاهش هزینه های تولید، تاثیر بسزایی در افزایش درآمد روستاییان و نیز بهبود معیشت آنها دارد و نتایج آن قابل تعمیم به تمام مناطق روستایی کشور است و می تواند  موجب تحول در اقتصاد روستایی کشور شود  که این رویکرد حضور در نمایشگاه مورد توجه بسیار زیاد بازدید کنندگان بویژه مقامات مسئول قرار گرفت.

حبیبی ادامه داد: همچنین استان قزوین در بخش حضور تمام شهرستانهای استان و ارائه توانمندیهای تمام بخشهای استان قزوین در بین ۳۱ استان رتبه پنجم را اخذ کرد.

در همایش مدیران دفاتر روستایی سراسر کشور در روز یکشنبه اول آذر در محل ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد از مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری به جهت کسب رتبه نخست در بخش شرکتهای دانش بنیان تقدیر شد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار