بصیرت و شهادت طلبی شاخصه بسیجیان است

به گزارش خبرنگار مهر، سید عباس دانایی ظهر دوشنبه و در جمع مسئولان پایگاه بسیج ادارت شهرستان سمنان به میزبانی فرمانداری این شهرستان، در تشریح ویژگی های بسیجیان از منظر مقام معظم رهبری، بیان داشت: شاخص های بسیجیان از منظر مقام معظم رهبری و امام راحل(ره) شامل مواردی چون حضور در صحنه و بصیرت جویی و مسئولیت پذیری و دغدغه مندی و زندگی شهادت طلبانه و اخلاص در عمل و کار برای رضای خداوند است.

وی افزود: همچنین بسیجیان از ویژگی هایی نظیر دشمن شناسی و اعتدال گرایی  و نظم و شادابی و اهتمام در رسیدن به هدف برخوردار هستند و از این رو بسیج به عنوان نیرویی متدین و تاثیرگذار در جامعه محسوب می شود.

تفکر بسیجی الگویی برای همه جهان

فرماندار سمنان همچنین با اشاره به آمادگی کامل بسیج در برابر مسائل پی روی جهان اسلام، گفت: بسیجیان با آمادگی کامل و اطاعت از مقام معظم رهبری در شرایط کنونی در مسائل اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و سیاسی همواره پیشرو بوده و بدور از هرگونه سیاستزدگی و سیاسی کاری در مسیر ولایت و صراط مستقیم حرکت کرده است.

دانایی با اشاره به نقش بسیجیان پس از پیروزی انقلاب اسلامی ودر هشت سال دفاع مقدس  و در دوران سازندگی  پس از جنگ تحمیلی در عرصه های مختلف  گفت بسیج همواره منشاء خدمات به مردم با بصیرت ایران اسلامی بوده و خواهد بود.

وی تفکر بسیجی را حاصل تعمق درایت بنیانگذار کبیر اسلامی  امام راحل (ره) و حمایت و هدایت مقام معظم رهبری در جهان اسلام دانست و گفت  تفکربسیج الگویی برای ملتهای آزادیخواه جهان است.

پایگاه بسیج مدیران به زودی تشکیل می شود

فرمانده بسیج ادارات شهرستان سمنان نیز در این دیدار با بیان اینکه ۱۴پایگاه فعال بسیج در ادارات سمنان وجود دارند، گفت: در آینده ای نزدیک شاهد افتتاح پایگاه بسیج ویژه مدیران شهرستان سمنان نیز خواهیم بود چرا که این مهم، مطالبه مدیران بسیجی و خداجوی سطح شهرستان سمنان است.

محمد احمدی همچنین از تشکیل ۶۹ حلقه صالحین در حوزه ادارات شهرستان سمنان خبر داد و بیان داشت: این حلقه های صالحین در مجموعه ادارات، با هدف صیانت از حقوق شهروندی و تکریم ارباب و رجوع، ترویج و گسترش فرهنگ و حجاب، اجرای برنامه های فرهنگی در مناسبت های ملی و مذهبی، تعامل و هم افزایی ادارت شهرستان و سایر ارگان های بسیجیان سمنان و اجرای کامل منویات رهبری و امام راحل در رفع مشکلات موجود در سیستم اداری برگزار می شود.

وی افزود: شجره طیبه بسیج گنجینه ناتمام شدنی عرصه خدمت به مردم است و حلقه های بسیج صالحین در راستای رشد و بالندگی بسیج در بخشهای سیاسی و فرهنگی و به ویژه نظام تربیتی به منظور مصونیت جامعه اسلامی در برابر تهاجم فرهنگی با برنامه ریزی بلند مدت و مردمی اقدامات شایانی را در قالب پایگاه بسیج مردمی ارائه نموده است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار