ارتباط فامیلی جرارد پیکه با ورزشگاه رئال مادرید!

پسوند فامیلی مدافع بارسلونا با نام ورزشگاه باشگاه رئال مادرید یکیست.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از آس، جرارد پیکه مدت زیادی است به خاطر اظهار نظرهایش در مورد رئال مادرید و هوادارانش مورد غضب آنها قرار گرفته است. او همیشه در رویارویی این دو تیم و حتی در بازی‌های ملی اسپانیا، هو می‌شود.

«جرارد پیکه برنابئو»، درباره پسوند فامیلی‌اش که برنابئو است به صحبت پرداخت و گفت: عجیب است که بازیکن بارسلونا باشید و پسوند فامیلی‌تان نام ورزشگاه ر‌ئال‌ ماد‌رید باشد اما این نام خانوادگی نیست که سرنوشت شما را مشخص می‌کند. در هر صورت، از داشتن چنین فامیلی عجیبی احساس غرور می‌کنم.

پیکه درباره تاثیر الکس فرگوسن و پپ گواردیولا بر روی فوتبالش نیز اظها‌ر کرد: با همدیگر تفاوت زیادی دارند و هر دو به شکلی بر روی من تاثیر گذار بودند. غیر ممکن است تصور کنید یک نفر 27 سال در یک تیم سرمربی باشد. کاری که فرگوسن آن را انجام داد. در مقابل، بارسلونا با گواردیولا در اولین فصل حضورش 6 جام را کسب کرد.

هافبک بارسلونا درباره مقایسه ژاوی هرناندس و پل اسکولز گفت: نمی‌توان گفت کدامیک برتر است. از لحاظ جایزه بین‌المللی ژاوی برتری دارد ولی از لحاظ تکنیکی هر دو فوق‌العاده‌ هستند. اسکولز همچون ژاوی را یکی از بهترین‌ها در پاسورهای فوتبال دانسته است.

پیکه درباره ال کلاسیکوهایی که با ژوزه مورینیو تجربه کرده است نیز اظها‌ر کرد: ر‌ئال‌ ماد‌رید و بارسلونا دو تیم بزرگی هستند که ر‌قا‌بتی نزدیک با یکدیگر دارند. این بازی، تاریخی است. این دیدار تنها جنبه ورزشی ندارد و بیش از آن است. در دوران مورینیو، هر بازی خاص بود چون برابر تیم مورینیو (ر‌ئال‌ ماد‌رید) بازی تیم‌ها به هم نزدیک‌تر بود.

انتها‌ی‌ پیا‌م

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار