نگاهی به صفحه نخست روزنامه‌های ورزشی اسپانیا

وضعیت بد رئال مادرید از عناوین مهم روزنامه های ورزشی اسپانیاست.

به گزارش ایسنا، رئال مادرید که شرایط خوبی نداشت، پس از شکست سنگین برابر بارسلونا در هفته دوازدهم لالیگا اسپانیا در وضعیت بحرانی قرار گرفت.

مارکا

تیتر نخست این روزنامه به مشخص نبودن ادامه همکاری رافائل بنتیس به عنوان سرمربی رئال مادرید اختصاص دارد. فلورنیتنو پرس، رییس باشگاه از بنتیس حمایت کرد، اما بازیکنان تیم همچنان او را باور ندارند. تیم نمی تواند با سرمربی اسپانیایی ارتباط برقرار کند، چه آن هایی که بازی می کنند و چه آن هایی که نیمکت نشین هستند. برخی از اعضای باشگاه معتقد هستند که تیم غیر قابل کنترل شده است. از زین الدین زیدان، سرمربی کاستیا ( تیم دوم رئال مادرید) به عنوان جانشین بنیتس یاد می کنند.

نامشخص بودن وضعیت کریستیانو رونالدو و ایسکو دو بازیکن رئال مادرید از عناوین این نشریه است. فان خال، سرمربی منچستر یونایتد علاقه مند به حضور رونالدو در این تیم است، او گفت: برای آمدن رونالدو به یونایتد برنامه ریزی می کنیم. دیگر بازیکن رئال مادرید، ایسکو نیز از شرایط خود ناراضی است و جدایی از رئال را تکذیب نکرده است.

پیروزی اتلتیکو مادرید برابر رئال بتیس از عناوین این روزنامه است. در هفته دوازدهم لالیگا اتلتیکو با تک گل کوکه برابر میزبانش پیروز شد و به رتبه دوم صعود کرد.

موندودپورتیوو

تیتر نخست این روزنامه به نتایج خوب بارسلونا در سانتیاگو برنابئو اختصاص دارد. از سال 2009 این تیم بارهفت در این ورزشگاه به پیروزی دست یافته که سه پیروزی آن پرگل بوده است.

این نشریه به محکوم شدن بنتیس اشاره کرد. پس از شکست سنگین رئال برابر بارسلونا، سرمربی سفیدپوشان را مقصر می دانند.

سخن بازیکن رئال مادرید درباره رونالدو به یکی از بازیکنان آبی اناری پوش از عناوین این روزنامه است. او گفت: رونالدو می خواهد رئال مادرید را ترک کند.

این نشریه به قهرمانی نواک جوکوویچ در تنیس مسترز لندن اشاره کرد. جوکوویچ چهارمین بار پیاپی است که به این عنوان دست پیدا می کند.

آس

تیتر نخست این روزنامه به فلورنتینو پرس اختصاص دارد.آینده او برای ریاست در باشگاه رئال مادرید نامشخص است.

تایید بنیتس توسط هیئت مدیره باشگاه رئال مادرید از عناوین این نشریه است. همچنین باشگاه در بیانه ای حمایتش را از این سرمربی اعلام خواهد کرد.

این روزنامه به نتایج هفته دوازدهم لالیگا اشاره کرد. لوانته با سه گل اسپورتینگ خیخون را شکست داد. دیدار تیم های ویارئال و ایبار یک بر یک مساوی شد. گرانادا دو بر صفر برابر اتلتیک بیلبائو پیروز شد.امشب آخرین بازی هفته بین تیم های ختافه و رایووایکانو برگزار می شود.

این نشریه به عملکرد خوب نیمار اشاره کرد. مهاجم بارسلونا در گلزنی، گریز و خلق موقعیت ها آمار خیلی خوبی در لالیگا دارد.

این روزنامه به بمب گذاری در دیدار دوستانه تیم های آلمان و هلند اشاره دارد. تروریستان قصد داشتند سه بمب در جریان این بازی منفجر کنند.

اسپورت

تیتر نخست این روزنامه به مقایسه وضعیت بارسلونا و رئال مادرید پرداخته است. بازیکنان بارسا، نیمار، لوییس سوارس و آندرس اینیستا در ال کلاسیکو درخشیدند. همه بازیکنان آبی اناری پوش با سرمربی، لوییس انریکه هم عقیده و یکدل هستند. در مقابل رئال در بحران به سر می برد و فلورنتینو پرس خواهان برگزاری سریع ترانتخابات ریاست باشگاه است. همچنین رونالدو با بنیتس اختلاف دارد.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار