سربازان دیپلماسی ما بدانند که هیچ چیز ارزش زیرپا گذاشتن غرور ملت ایران را ندارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجو از یزد، شب گذشته در چهاردهمین کنگره آسمانی عروج در دانشگاه آزاد یزد ناصر شعبانی، معاون عملیات قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران که اخیرا از سوریه برگشته بود، به توصیف و تحلیل تحولات منطقه ای پرداخت.

 

وی در ابتدا با اشاره به اوضاع کنونی کشور و صحبت هایی که راجع به مذاکرات هسته ای می‌شود، گفت: باید آقای ظریف و سربازان دیپلماسی ما بدانند که هیچ چیز ارزش زیرپا گذاشتن شرف و غرور ملت ایران را ندارد و الآن با وجود اینکه ما بمب اتم و اقتصاد پویایی نداریم 1+5 قدرت شیطانی یک طرف هستند و خواهان مذاکره با ما هستند یعنی خودشان نیز قدرت ما را فهمیده اند و این از ذخیره شهداست،آقای ظریف باورت بشود زیر این دستکش مخملی یک دست چدنی است به لبخند آنها دلخوش نکنید!اگر اوباما از گزینه های نظامی صحبت میکند خودش هم خوب میداند و چندبار تا الآن نیز اقرار کرده است که حرفش هیچ پشتوانه ای ندارد. اگر گلوله او را آن ها شلیک کنند، مطمئنا گلوله آخر را ما شلیک خواهیم کرد.

 

 وی با تاکید بر اینکه داعشی ها پسماندهای های داعشی ها هستند، گفت: امروز دختر صدام با حمایت هایی که از آمریکا می شود، یکی از بزرگترین حامیان مالی داعش است. هسته داعش سکولار و متشکل از همان بعثی هاست و این پوسته داعش است که قومی مذهبی است و اینها بعثی هایی هستند که از زمان صدام مانده اند و حالا که صدام مرده با این تفکر که ایران هسته ای اروپا را به پای نیزمذاکره کشانده است، شیعیان عراق نیز برای خود حکومت تشکیل دادند، کردها نیز برای خود اقلیم دارند و سوریه به ثبات رسیده و تنها کسی که هیچ پیشرفتی نداشته ماییم و در پی آن هستند که با وحشی گری چهره زشتی از اسلام بسازند و اخیرا نیز نام خود را «العوده» به معنای بازگشت بعثی ها به دولت گذاشتند.

 

جانشين مجتمع دانشگاهي امام حسين (ع) گفت: آمریکا با اینکه امروز حمایت خود از داعش را حاشا می کند و خود را مخاف داعش می داند؛ اما باید این را هم دید که سران داعش یک روز با مک کلین دیدار میکنند و روز دیگر با نمایندگان آمریکا و خیلی از آن ها مثل ابوبکر یکی از زندانی های آمریکایی بوده اند که توسط آنها تربیت شده و با قرار دادن مدرنترین تجهیزات او را به جنگ علیه شیعیان فرستاده اند.

 

وی ادامه داد: یکی از داشمندان وهابی سلفی که اخیرا به داعش محلق شده و میگویند که دارای 3 PHD است در سخنرانی خود در اروپا گفت که جامعه اهل سنت دو بار تا به حال تهدید شده، یک بار پس از جنگ جهانی اول که جهان اسلام را پاره کرد و به دو قسمت آسیایی آفریقایی تقسیم کرد و دیگری زمانی که با ورود انقلاب اسلامی به ایران حکومت مستقل تشکیل شد و اسلام عرب از غیرعرب جدا شد و امروز نیز توانسته در منطقه از لب دریای مدیترانه حزب الله لبنان، سوریه عربی، عراق شیعی، ایران شیعی و اخیرا حماس را هم به خودش اضافه کند. امروز انقلاب اسلامی، دریای خلیج فارس را به مدیترانه وصل کرده است و فلسفه وجودی داعش مقابله با این هلال شیعیست.

 

وی در پایان گفت: امروز امنیت بی نظیری در کشورمان داریم؛ اما باز هم نگرانیم نباید بالشت نرم زیر سر مسئولان گذاشت و این امنیت را مدیون محمد خانی هایی هستیم که همه جهان را در آرامش خود ندیدند و با فداکاری و جان فشانی خود این امنیت را برای ما به ارمغان آورده اند.

 

لازم به ذکر است، شب دوم این مراسم امشب ساعت 19 با حضور مسعود ده نمکی در معراج شهدای دانشگاه آزاد یزد برگزار می شود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار