سند خودروی طارمی به نام محرمی نشد+عکس

صبح امروز در کنار انتشار تصویری ، این خبر منتشر شد که مهاجم گلزن پرسپولیس بالاخره سندهدیه اش به پیشکسوت این باشگاه را به نامش منتقل کرد اما با گذشت تنها دقایقی این خبر تکذیب شد.

به گزارش تابناک ورزشی، ازآن روزی که مهدی طارمی حواله خودروی جایزه اش بابت انتخاب به عنوان بهترین بازیکن سال گذشته لیگ را دریافت کرد، ماه ها می گذرد. او همان زمان اعلام کرد خودروی خود را به مجتبی محرمی هدیه می دهد و این کار را هم کرد.

با این وجود طارمی در طول ماه های گذشته هرگز سند خودروی خود را دریافت نکرده بود تا این که این سند چند روز قبل به مهاجم پرسپولیس تحویل شد و گفته می شد او امروز با حضور در دفترخانه سند خودرو را به نام مجتبی محرمی زد. حتی این موضوع منتشر شد که طارمی و محرمی بعد از انجام کار اداری عکسی هم به یادگار گرفتند اما محرمی این خبرها را تکذیب کرد و گفت ماشینی به نامش نشده است اما به نام فردی که درخواست کرده بود منتقل شد و از این بابت از طارمی تشکر کرد.

شاید تصور کنید نفر وسط در عکی همان کسی است که ماشین به نامش شده اما این شخص همان پسرخاله معروف علی کریمی است که به دلیل حاشیه های عجیب و غریبش از پرسپولیس اخراج شده است و اجازه حضور درون اردوی این تیم را ندارد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار