مدیر کل میراث فرهنگی کردستان منصوب شد

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که رسول اشتودان دو سال قبل به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی کردستان منصوب شده بود، بار دیگر تغییر دامن این اداره کل را گرفت و فردی دیگر به عنوان مدیرکل منصوب شد.

محسن علوی از نیروهای شاغل در اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان از امروز به عنوان مدیر کل در استان منصوب شده و قرار است که مراسم تودیع و معارفه روز چهارشنبه در سنندج برگزار شود.

محسن علوی از نیروهای اداره کل میراث فرهنگی کردستان است که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مرمت بوده و در طول دو دهه اخیر در قسمت ها و معاونت های مختلف سابقه فعالیت داشته است.

وی علاوه بر معاونت گردشگری و سرمایه گذاری میراث فرهنگی در طول دو دهه اخیر به عنوان مدیر موزه، خانه کرد و همچنین رئیس مرکز علمی و کاربردی میراث فرهنگی در سنندج فعالیت می کرد.

رسول اشتودان در حالی از مدیرکلی میراث فرهنگی کردستان کنار گذاشته می شود که وی بعد از روی کارآمدن دولت تدبیر و امید به این سمت رسیده بود و عمر مدیریتی وی دو سال دوام نیاورد و بار دیگر تغییرات مدیریتی به این سازمان رسید.

در طول یک دهه اخیر حداقل شش نفر به عنوان مدیر کل میراق فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در استان کردستان منصوب شده اند و تغییرات مدیریتی دامن این نهاد متولی حوزه گردشگری در استان را گرفته است.


 

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار