اجرای طرح ممیزی دكه های سطح شهرسنندج آغاز شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج اظهار داشت: به منظور ایجاد بانک اطلاعاتی و بهبود خدمات شهری، توسعه متوازن دکه ها و همچنین مشخص نمودن وضع موجود دکه ها در مناطق مختلف سطح شهر طرح ساماندهی و ممیزی دکه ها آغاز شد.

هه تاو فریدونی گفت: طرح ممیزی دکه شامل مشخص شدن نوع قرارداد، نام بهره بردار، آدرس، مبلغ بدهی، تخلفات و در صورت لزوم جانمایی دکه ها اجرا می شود.

وی بیان کرد: بعد از اتمام طرح، پلاک کوبی دکه ها جهت جلوگیری از هر گونه تخلف، رعایت حقوق شهروندان و جلوگیری از هر گونه آلودگی بصری در عرصه عمومی انجام می پذیرد.

وی  اظهار داشت: با توجه به آمار به دست آمده تا کنون ۱۵۴ دکه در سطح شهر وجود دارد که از این تعداد اطلاعات هشت دکه در سطح شهر برداشت شده است.

فریدونی عنوان کرد: باتوجه به بند ۲ از تبصره یک ماده ۵۵ قانون شهرداری ها امکان صدور مجوز استقرار دکه در سطح شهر (در محدوده حوزه نفوذ شهرداری) وجود ندارد.

وی  با اعلام اینکه اطلاعاتی که به ثبت می رسد در آینده مبنای عملکرد شهرداری در زمینه دکه ها قرار خواهد گرفت، اضافه کرد: این اطلاعات می تواند در ایجاد منابع درآمدهای پایدار این سازمان تاثیرگذار باشد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار