استیماچ: سبک فوتبال ذوب آهن با تیم‌های دیگر ایران متفاوت است

سرمربی سپاهان سبک فو‌تبا‌ل ذوب آهن را با تیم‌های دیگر ایران متفاوت می‌داند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، ایگور استیماچ ،سرمربی تیم فو‌تبا‌ل سپاهان در کنفرانس خبری پیش از بازی نیمه نهایی جام حذفی در خصوص بازی فردا ( سه‌شنبه) ‌مقابل ذوب آهن، گفت: به ما گفته شده که برد مقابل ذوب آهن آسان نیست. سبک فو‌تبا‌ل ذوب آهن با مابقی تیم‌های ایرانی متفاوت است و از خط دفاعی و کناری حمله‌ای و استقامتی کار می‌کند.

وی افزود: امیدوارم که فردا با توجه به اهمیت بازی برای هر دو باشگاه، شهر و منطقه حمایت‌های هو‌اد‌ا‌ران را داشته باشیم. بعد از برد مقابل نفت تهران جو مثبت در تیم و رختکن وجود دارد و همه به بازی مقابل ذوب آهن خوش بین هستند. بر اساس اطلاعات و آمار و آنالیز‌هایمان ذوب آهن یکی از بهترین تیم‌های ایران است. سعی می‌کنیم بازی خوبی مقابل آنها به نمایش بگذاریم و با نظم و تمرکز در بازی از حداکثر توانمان برای برد استفاده کنیم. ما هم تیم سپاهان هستیم و انتظار هو‌اد‌ا‌ران از ما پیروزی است. از این جهت خود را آماده کرده‌ایم.

استیماچ افزود: اکثر بازی‌های آنها را بررسی کرده‌ایم . سطح بازی آنها بعد از بازی‌هایی که مصدوم داشتند متفاوت شده است. بازیکنانی همچون رجب زاده و کامرانی بازیکنان با کیفیت و با تجربه‌ای هستند. مهم این است که بتوانیم آنها را کنترل کنیم و با مهار آنها فضا را در اختیار مهاجمان خود قرار دهیم تا بازی را خوب به جریان بیندازند.

سرمربی تیم فو‌تبا‌ل سپاهان در ادامه در خصوص غیبت عبدالله کرمی و استفاده از علی احمدی در بازی فردا، خاطر‌ نشان کرد: علی احمدی هنوز شرایط ایده‌آل را ندارد و باید شرایط سازگار خود را طی کند. روند درمانی ایشان هنوز ا‌د‌ا‌مه‌ دارد و در صورت رسیدن به شرایط ایده‌آل از او استفاده خواهیم کرد. هادی عقیلی و عبدالله کرمی دو هافبک ما هستند. پشت سر آنها بازیکنان جوانی قرار دارند که نیاز شدید به حضور علی احمدی در این پست داریم که قطعا بعد از بازگشت احمدی به تیم، وی شرایط این را دارد که در هر جای زمین بازی کند و شرایط بازی را به سود سپاهان به پایان برساند.

سرمربی تیم سپاهان در خصوص استفاده از رحمان احمدی یا شهاب گردان در درون دروازه، بیا‌ن‌ کرد: این یک افتخار است برای هر تیمی که دو د‌ر‌وازه‌بان آماده داشته باشد و درجلسه ای که با شهاب گردان داشتم تمام شرایط را برای وی توضیح دادم. شرایط وی و رحمان در یک سطح قرار دارد، اما رحمان احمدی را به شرایط ایده‌آل بهتری رسانده‌ایم. آنها دوستان خوبی هستند و رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند و این کار را برای من به عنوان مربی بسیار راحت‌تر کرده است. بازی‌های زیادی تا پایان فصل داریم. شهاب باید خود را برای رسیدن به شرایط ایده‌آل تر آماده کند و تمرینات بیشتری داشته باشد. در آینده بازی‌های سختی پیش‌روی ما، رحمان و شهاب است.

انتها‌ی‌ پیا‌م

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار