آمادگی منطقه 20 برای اسکان شبانه کارتن خواب‌ها

شهردار منطقه 20 از آماده باش مدیریت شهری برای ساماندهی و اسکان کارتن خواب‌های این منطقه جنوبی همزمان با فصل سرما خبرداد.

به گزارش سرویس «شهری» ایسنا، منصور کتانباف با بیان این مطلب گفت: همزمان با فصل سرما، ساماندهی کارتن خواب ها با حساسیت ویژه تری انجام و افراد آسیب دیده هر شب به مددسرای اجتماعی واقع در خیابان ورامین شهرری منتقل می شوند.

کتانباف با اشاره به موقعیت زیارتی شهرری افزود: با توجه به اینکه تعدد کارتن خواب ها در شهرری کم است ولی گشت‌های میدانی مددکاران شهر با محوریت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) و دیگر اماکن متبرکه به صورت مستمر در حال اجراست.

وی برگشت داوطلبانه کارتن خواب‌ها به شرایط عادی زندگی را از اولویت‌های مدیریت شهری برشمرد و ادامه داد: علاوه بر اسکان‌های شبانه و ارائه خدمات رفاهی و عمومی، حرفه های مهارتی نیز به این افراد آسیب دیده اجتماعی و سقف آسمانی‌ها ارائه می شود.

براساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه20، شهردار منطقه 20در پایان یادآور شد: اطعام کارتن خواب ها با مشارکت و همکاری افراد خیر و موسسات خیریه نیز در دو مرحله در شهرری انجام شد که همچنان این روند ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار