مشاجره لفظی بابک زنجانی و نماینده دادستان تهران

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، در ادامه چهاردهمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی بابک زنجانی گفت: آقایان شرکت نفت به من یک میلیارد و 427 میلیون یورو پول دادند و آخرین بار که 400 یا 500 میلیون پول واریز کردند یک ماه به تحریم من مانده بود.

وی با بیان اینکه اگر من آقایان را فریب دادم چرا به من پول دادند گفت: اگر من آدم بدی بودم چرا همچنان به حساب بانک من پول واریز می‌کردند.

قاضی صلواتی خطاب به زنجانی گفت: شما که معتقدید نماینده دادستان، کارشناس بانک مرکزی و وکلا اشتباه می‌کنند پس چه کسی درست می‌گوید که زنجانی در پاسخ گفت شما درست می‌گویید من اشتباه می‌کنم. پول‌هایی که بانک مرکزی واریز کرده تاریخ دارد.

در این لحظه نجفی نماینده دادستان تهران گفت: من تمامی وجوه واریز شده و منابعی که صرف شده را به دقت خوانده‌ام و با مدارک و سند آنها را آوردم بنابراین اگر آقای زنجانی هم مطلبی دارد باید مستند ارائه کند که زنجانی در پاسخ به وی گفت پول‌ها را آقایان از بانک مرکزی ریختند و مدارکش موجود است.

قاضی خطاب به متهم گفت: شما حق ندارید به کسی توهین کنید زنجانی هم گفت همه به من توهین می‌کنند و شما چیزی نمی‌گویید.

نجفی خطاب به زنجانی گفت: شما در طول 7 جلسه ابتدای دادگاه همه را ناآگاه و نادان خطاب کرده‌اید که زنجانی در پاسخ به نماینده دادستان گفت شلوغش نکنید آقا شما به من می‌گویید در داخل ایران پول پرداخت کردم در حالی که تاریخ واریز‌ها مشخص است شما حتی نمی‌دانید پول داخل ایران با خارج چه فرقی دارد.

نجفی در پاسخ به زنجانی گفت: فقط تو می‌دانی که زنجانی هم پاسخ داد بله که من می‌دانم.

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار