بسیج در کاهش معظلات اجتماعی تاثیرگذار است

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله عبدالکریم عابدینی ظهر دو شنبه در دیدار کارکنان سازمان بسیج کارمندان، با بیان اینکه بسیجی معضلات جامعه را از پیش روی ملت بر می‌دارد، اظهار کرد: اگر در عرصه‌های علمی، اختراع و ابتکار، جوانمردی و غیرت به وظیفه خودمان عمل کنیم و معضلات را از پیش روی ملت برداریم، بسیجی هستیم.

امام جمعه قزوین خاطرنشان کرد: دوران پیش از انقلاب وقتی صحبت از پیروزی انقلاب می‌شد، عده‌ای می‌گفتند این امر شدنی نیست و آن‌ها مبارزه را کارساز نمی‌دانستند اما همگان دیدند که انقلاب به پیروزی رسید و جمهوری اسلامی شکل گرفت.

وی با بیان اینکه با قیام ملت ایران امام (ره) آمدند و با قیام جهانیان امام زمان (عج) ظهور خواهند کرد، افزود: انقلاب اسلامی مرز‌هایش توسعه پیدا کرده و به الانبار، موصل، حلب، لاذقیه و صعده رسیده و باید شایستگی قیام جهانی امام زمان (عج) را در خود فراهم کنیم و بسیج در این امر نقش مهمی دارد.

آیت الله عابدینی با بیان اینکه بسیجی معضلات جامعه را از پیش روی ملت بر می‌دارد، افزود: اگر در عرصه‌های علمی، اختراع و ابتکار، جوانمردی و غیرت به وظیفه خودمان عمل کنیم و معضلات را از پیش روی ملت برداریم، بسیجی هستیم.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار