خدمت رسانی به مردم استان سمنان شتاب بیشتری می گیرد

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا خباز پیش از ظهر دوشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سمنان در محل دفتر وی با اشاره به تاکیدات ریاست جمهوری مبنی به خدمتگزاری بیشتر به مردم گفت: در این راستا باید خدمت رسانی به مردم استان شتاب بیشتری بگیرد.

وی افزود: خداوند منان را سپاسگزارم که در این برهه از تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی توفیق خدمتگزاری به مردم با اخلاق، متدین، همیشه در صحنه با تاریخ کهن و درخشان نصیب اینجانب شد.

استاندار سمنان با اشاره به دوره های مختلف اجرایی چون نمایندگی مجلس شورای اسلامی، کار در آموزش و پرورش و بهزیستی گفت: برای خدمت رسانی به مردم متدین و انقلابی از هیچ تلاش و پیگیری کوتاهی نخواهم کرد.

خباز گفت: نماینده ولی فقیه در استان سمنان به عنوان اصلی ترین و محوری ترین جنبه وحدت و همبستگی و معنویت استان است که همواره همه مدیران و مسئولان باید در راه خدمتگزاری از دستاوردهای معنوی و دعای خیر بهره گیرند.

وی همچنین به بحث بازدید از بیمارستان کوثر اشاره کرد و افزود: بحث سلامت و بهداشت پس از امنیت، مقوله مهمی است که باید معضلات و مشکلات درمانی بیمارستان کوثر بررسی و حل شود و مردم باید در عرصه بیماری طبق فرمایش مقام معظم رهبری احساس آرامش و رضایت کنند و دغدغه ای جز بیماری نداشته باشند.

استاندار سمنان با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید به مقوله سلامت جامعه توجه شایانی شده است، گفت: در گذشته ۳۰ درصد هزینه را دولت و ۷۰ درصد هزینه را مردم می پرداختند که امروز با تدابیر دولت تدبیر و امید و با صرفه جویی هزینه های درمانی مردم به حداقل رسیده که باید تلاش شود از این هم کمتر شود.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان نیز در این دیدار، خدمتگزاری به مردم و جلب رضایتمندی ایشان را یک ضرورت مهم برشمرد و افزود: باید مسئولان با خدمات رسانی مردم را راضی نگهدارند.

آیت الله سید محمد شاهچراغی گفت: طبق حدیث حضرت علی (ع)، احسان همان خدمت به خلق است و انسان برای خدمت و احسان آفریده شده و هر چقدر خدمت بیشتری کند در مراتب بالاتری قرار می گیرد.

 وی یکی از خصوصیات و ویژگی های مدیر شایسته را اقامه اول وقت نماز برشمرد و گفت: این خصلت بسیار خوبی است که در موقع نماز کارها را تعطیل کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان افزود: سمنان استانی ممتاز است هم از لحاظ مادی و معنوی مردمی قانع با فرهنگ بالا و مذهبی و مهربان دارد و در این استان زمینه توفیقات فراهم است و مردم اگر ببینند کسی در حال خدمت رسانی و خادم مردم است آنها را دوست دارند.

آیت الله شاهچراغی ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای محمد زند وکیلی استاندار سابق برای خباز به عنوان استاندار جدید آرزوی موفقیت در راه خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی را کرد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار