امیدواریم فدراسیون با بهترین برند کار کند/برای هرحمایتی آماده‌ایم

وحید جعفری که در نشستی با علی کفاشیان مذاکره برای همکاری شرکت آل اشپورت با فدراسیون فوتبال را بررسی کرده بود در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تشریح موارد مطرح شده در این جلسه گفت: در سفری که آقای کفاشیان به امارات داشتند بازدیدی هم از دفتر ما به عمل آوردند و همین بازدید فرصتی شد تا در مورد نحوه ادامه همکاری با یکدیگر صحبت کنیم.

جعفری ادامه داد: البته فدراسیون فوتبال با چند برند تولیدی البسه مذاکره کرده است و امیدوارم بهترین برند را برای حمایت از تیم ملی انتخاب کند. ما به فدراسیون هم نامه زدیم و برای ادامه همکاری اعلام آمادگی کردیم اما در نهایت این فدراسیون است که تصمیم نهایی را می گیرد.

وی افزود: خوشحال خواهیم شد که بهترین و شایسته ترین برند برای تامین البسه تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شود. اگر ما بودیم بازهم با تمام وجود و با افتخار در خدمت تیم ملی هستیم اگر هم نبودیم فارغ از مسائل قرارداد تنها به عشق ایران و تیم ملی کشورمان هر گونه حمایتی را از تیم ملی انجام خواهیم داد و با تمام وجود در کنار تیم ملی و فدراسیون فوتبال خواهیم بود.

وحید جعفری در پایان گفت: به عنوان یک ایرانی افتخار می کنم که بتوانم به تیم ملی کشورم کمک کنم و حتی اگر برند دیگری هم با فدراسیون فوتبال قرارداد ببندد بازهم ما هر جا لازم باشد در خدمت تیم ملی خواهیم بود.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار