حرکت در مسیر قوانین الهی به عدالت در جامعه منجر می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامعلی ابوحمزه ظهر یکشنبه در همایش تجلیل از بسیجیان اصناف همدان با بیان اینکه صنعت و معدن و اصناف نقش کلیدی و مهمی در اجرا و تحقق اقتصاد مقاومتی دارند، بیان کرد: نقش انقلاب اسلامی ایجاد یک انقلاب آرمانی است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به دنبال حاکم کردن فرهنگ نوین بین ملت ها و انسان های دنیا است، عنوان کرد: انقلاب اسلامی به دنبال آزاد سازی بشریت است و حوادثی که طی ۳۷ سال در ایران اتفاق افتاد و حوادث خاورمیانه نسیمی برای اهداف بلندی است که به دنبال آن‌ها هستیم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه راهی طولانی برای رسیدن به هدف نهایی در پیش داریم، عنوان کرد: رسیدن به هدف نهایی با تلاش و کمک تمام مؤمنان امکان‌پذیر خواهد بود.

ابوحمزه بابیان اینکه ابتدا باید بدانیم که در کجا قرار داریم و باید به چه هدفی برسیم، عنوان کرد: مشکل آمریکا و غرب تنها هسته‌ای بودن ایران نیست بلکه آنان از این ابزارها برای فریب دادن دنیا استفاده می‌کنند.

وی بابیان اینکه مشکل استکبار و آمریکا با ولایت ایران و انقلاب اسلامی است که زمینه ظلم‌ستیزی را به ملت‌های دیگر یاد می‌دهد، عنوان کرد: استکبار جهانی با انقلابی مشکل دارد که انسان‌های اهل ایستادگی و جهاد را تربیت می‌کند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه مشکل آمریکا با اسلامی است که فراگیر و جهان گیر است، بیان کرد: مشکل اصلی غرب و استکبار با اسلامی است که بر پایه عقلانیت، عدالت و معنویت باشد.

ابوحمزه بابیان اینکه غرب برای تخریب اسلام بحث هسته‌ای را به میان می‌آورد، عنوان کرد: خون‌ریزی‌هایی که غرب در دنیا به پا کرده برای ایجاد اسلام هراسی در دنیا است.

وی بابیان اینکه گروه تروریستی داعش با کمک آمریکا و غرب بناشده است، بیان کرد: امریکا و استکبار در عرصه‌های مختلف در مقابل ایران با شکست روبرو شده است.

غربی‌ها به دنبال نفوذ در ایران هستند

فرمانده سپاه انصارالحسین استان همدان بابیان اینکه غربی‌ها به دنبال نفوذ در ایران هستند، عنوان کرد: جامعه آماری غرب برای نفوذ به ایران مسئولین و مردم هستند.

ابوحمزه با بیان اینکه غرب می‌خواهد بانفوذ در تصمیم‌گیری و تصمیم سازی مسئولان و ناامید کردن مردم در جامعه اسلامی ایران نفوذ و آنان را از مسیر نورانی امام و رهبری دور کند، گفت: غرب و استکبار به دنبال تخریب ارزش‌های اصناف هستند.

وی بیان کرد: دشمنان می‌خواهند در اصناف ورود کرده و ارزش‌ها را به ضد ارزش تبدیل کنند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه دشمن بانفوذ در اصناف به دنبال حرام نشان دادن حلال‌های خداوند است، بیان کرد: نفوذ آنان در اصناف و مردم باعث ایجاد فساد اخلاقی و فساد فکری در جامعه می‌شود.

ابوحمزه بابیان اینکه مهم‌ترین هدف دشمنان تخریب انگیزه در ادارات است، بیان کرد: بی‌تفاوت کردن مدیران و بی‌دغدغه کردن افراد مؤثر در یک مجموعه از اهداف دشمنان این انقلاب است.

وی بابیان اینکه دشمنان به دنبال حاکم کردن روابط بر ضوابط در ادارات هستند، عنوان کرد: عده‌ای از افراد ضوابط را کنار می‌گذارند و به روابط متصل می‌شوند که این اتفاق فقط بانفوذ ممکن خواهد بود.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه طبق گفته رهبر انقلاب دشمنان به دنبال از بین بردن سیرت انقلاب با حفظ صورت انقلاب هستند، بیان کرد: زمانی که اصل نظام از بین برود ارکان آن نیز از بین خواهد رفت.

هندسه نظام انقلاب اسلامی بر اساس نماز، زکات و امربه‌معروف و نهی از منکر استوار است

ابوحمزه بابیان اینکه ماهیت انقلاب اسلامی ستون اسلام است، افزود: هندسه نظام انقلاب اسلامی بر اساس نماز، زکات و امربه‌معروف و نهی از منکر استوار است.

وی بابیان اینکه اگر بخواهیم با دشمنان مقابله کنیم باید خود را به بصیرت مقید کنیم، عنوان کرد: زمانی موفق خواهیم شد که معیارهای امام و رهبری را مدنظر قرار دهیم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه همه مجموعه‌ها باید خود را به اجرای قانون مقید کنند، گفت: اگر به دنبال عدالت هستیم باید طبق قوانین اسلام و الهی حرکت کنیم.

ابوحمزه بابیان اینکه عزت و مقبولیت در نزد خداوند است، بیان کرد: شهید همدانی در تمام طول عمر خود ایستادگی کرد و به سمت گناه  و خطا نرفت و در نهایت شهید شد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه فرهنگی بسیجی بودن به لباس و مقام نیست، عنوان کرد: اگر به دنبال بسیجی شدن اصناف و بازار هستیم باید از نفوذ در این مجموعه‌ها جلوگیری شود.

ابوحمزه بابیان اینکه در قیامت باید پاسخگوی تمام شهدا باشیم، بیان کرد: باید مراقب باشیم در انجام مسئولیت‌ها کوتاهی نکنیم چراکه این انقلاب نتیجه خون شهدا است.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار