آمادگی پلیس راهور برای کنترل ترافیک جاده‌های ایلام در اربعین

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: رزمایش اربعین نماد تلاش جهادی در استان ایلام است و پلیس با آمادگی کامل به استقبال اربعین می‌رود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه ایلام، سردار تقی مهری در رزمایش قرارگاه ترافیکی اربعین مهران اظهار کرد: هدف از برگزاری این رزمایش، اجرای طرح ویژه ترافیکی اربعین است که همه دستگاه‌های خدمات رسان و امدادی در آن شرکت دارند و نیروی انتظامی با اجرای این رزمایش که در حقیقت شروع مأموریت ناجا در اربعین است با آمادگی کامل به استقبال کنگره عظیم مردمی خواهد رفت.

وی بابیان اینکه سازمان‌های امدادی و خدمات رسان در ایام اربعین در مرزهای منتهی به عتبات بخصوص مرز مهران آماده خدمات‌دهی هستند و جای نگرانی برای زائران نیست، افزود: این رزمایش نماد تلاش جهادی در مجموعه نیروی انتظامی و مسئولان استان ایلام است.

سردار مهری با تأکید بر اینکه آماده‌سازی چندین پارکینگ، تعریض جاده‌ها، دوطرفه کردن جاده پل زائر تا پایانه مرزی مهران و ده‌ها اقدام زیرساختی دیگر در استان ایلام برای سهولت تردد زائران مرز مهران از سال گذشته تاکنون صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی، دوشادوش سایر نهادها دولتی با اجرای سناریوهای مختلف و تهیه طرح‌های متناسب ترافیکی آماده این مأموریت بزرگ است.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه بسته‌های آموزشی و راهنما برای زائران تدارک دیده‌ شده است، تصریح کرد: بروشورهایی با محتوای آموزشی و اطلاع‌رسانی برای هدایت بهتر زائران در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. مردم و مسئولان استان ایلام با تمام توان پای‌کار هستند و قطعاً خدمات‌دهی به زائران امسال بسیار بیشتر و بهتر از سال گذشته خواهد بود.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار