عرضه رایگان کتاب «باید برم کربلا»

کتاب "باید برم کربلا" اثر جدید استاد حجت‌الاسلام والمسلمین محمدباقر انصاری به صورت رایگان عرضه شده است.

به گزارش ایسنا، انتشارات دلیل ما که به تازگی و به مناسبت ایام اربعین حسینی کتاب "باید برم کربلا" را منتشر کرده اعلام کرد به‌خاطر نشر معارف اهل بیت (ع) این کتاب را به صورت رایگان برای استفاده در سایت فراکتاب قرار داده است.

ناشر در متنی نوشته است: کتاب زیارت را ورق می‌زنیم؛ لحظه لحظه‌اش عطر حسین (علیه السلام) می دهد. هر چه به اربعین نزدیک تر می شویم قلب مان بی قرارتر می شود. از یک سو عظمت سید الشهدا (علیه السلام) و حضور در پیشگاه نورانی اش و قدم گذاشتن در سرزمین نینوا، و از سوی دیگر دستورات معصومین (علیهم‌السلام) در بیان ابعاد مختلف این سفر روحانی، روح و جانی آماده می طلبد.

احادیث را ورق می زنیم و می بینیم فرموده اند: «بدان که به کدام مصیبت خانه قدم می گذاری! محزون باش و پریشان حال و غبار آلوده و با دلی پر غصه قدم در سرایش بگذار. اگر صورت و بدنت در اذیت آفتاب سوزان قرار گرفت، عطش کربلا را به یاد آور. مسرور باش که اموالت در راه مولایت حسین بن علی (علیه‌السلام) خرج می شود ».

سخن برای گفتن زیاد است و اینک: «باید برم کربلا»! حجت‌الاسلام و المسلمین محمدباقر انصاری در اقدامی نوین 110 حدیث کوتاه و زیبا در اهمیت و عظمت زیارت اباعبدالله‌الحسین (علیه السلام) و تشویق شیعیان به زیارت حضرتش را در کتاب "باید برم کربلا" جمع آوری کرده است. ترجمه روان، کوتاه بودن احادیث، 72 صفحه در قطع جیبی و عرضه ویژه این کتاب توسط انتشارات دلیل ما در اربعین 1394 از ویژگی های این کتاب است.

"باید برم کربلا" به‌صورت رایگان تا ٢٠ آذر در کتاب‌خوان فراکتاب به آدرس faraketab.ir قابل دسترسی است.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار