تنها راه توسعه پایدار فراگیری دانش است

معاون پشتیبانی و مشارکت‌های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: تنها راه توسعه پایدار که خود ضامن سعادت، رفاه، عزت، اقتدار و استقلال هر کشوری می‌باشد، فراگیری و توسعه علم و دانش است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه کویر، سید باقر مسلمی روز یکشنبه در مراسم نکوداشت پهلوان "عطا احمدی" سردار مدرسه‌سازی استان کرمان اظهار کرد: امروز ما برای بزرگداشت شخصی جمع شده‌ایم که آثار فعالیت او همه کشور را دربرمی‌گیرد.

وی افزود: خدمات گسترده و متنوعی در کشورها انجام می‌شود و اهمیت هر یک از این تلاش‌ها با میزان تاثیرگذاری آنها در جامعه سنجیده می‌شود از این رو کاری که پهلوان عطا احمدی انجام داده تاثیر آن بر کل جامعه بوده است.

معاون پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور تصریح کرد: خداوند بارها در آیات قرآن کریم بر فراگیری علم سفارش کرده است، رسول گرامی اسلام(ص) نیز فرموده‌اند"طلب علم در نزد خداوند برتر از نماز، روزه، حج و جهاد است" بنابراین اگر می‌خواهیم تمام بندهای اسارت از دست و پای ملت باز شوند، راهی به جز طلب علم و دانش نداریم.

وی با بیان اینکه عطا احمدی و همه خیرینی که پا در این راه گذاشته‌اند، هوشمندانه این روش را برگزیده‌اند گفت: برای انجام هر کاری باید بستر آن فراهم شود و یکی از این بسترها، ایجاد فضاهای آموزشی در راه فراگیری علم است تا معلمان بتوانند از این طریق داشته‌های خود را به فرزندان ارائه کنند .

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار