آغاز پخش صوت «پشت جلد» در کتابفروشی‌ها

پادکست‌های صوتی معرفی کتاب با عنوان "پشت جلد" ویژه پخش در کتابفروشی‌ها، با همراهی فروشگاه‌های ترنجستان در شهر تهران اجرایی می‌شود.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا جعفری مسئول تولید "پشت جلد" با بیان این‌که ظرفیت عمیق فایل های صوتی اغلب نادیده گرفته می شود اظهار کرد: یکی از بسترهای تبلیغ و ترویج کتاب پادکست ها و تولیدات صوتی هستند که می توانند جایگزین مناسبی برای اصوات بی محتوا و بی هدف باشند.

وی با اشاره به این نکته که "پشت جلد" فایلی صوتی شامل معرفی شناسه و خوانش بخش هایی از پشت جلد کتاب است افزود: رویکرد معرفی کتاب از طریق این طرح می تواند مخاطبان را با کتاب های جدید آشنا و انتخاب کتاب خوب را تسهیل کند، ضمن اینکه محدودیتی در نحوه ارائه این پادکست ها وجود ندارد و می توان شبکه های مجازی، فروشگاه های محصولات فرهنگی، کافی شاپ ها، وسایل حمل و نقل عمومی و ... را محل پخش "پشت جلد" دانست.

وی با بیان این‌که انتشارات عماد فردا به عنوان تهیه کننده "پشت جلد" با همکاری فروشگاه های ترنجستان بهشت و ترنجستان سروش، طلایه دار این حرکت فرهنگی هستند اضافه کرد: همه کتاب فروشی های کشور که زمینه پخش صوت در فروشگاهشان را دارند، می توانند همراه این طرح شده و ظرفیت ها و نیاز های تولیدی را با تیم "پشت جلد" در میان بگذارند.

جعفری در پایان افزود: کتابفروشی های مشتاق برای همکاری می توانند با پست الکترونیک poshtjeld@gmail.com ارتباط بگیرند.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار