انتقاد سرخو به عملکرد موسسه همشهری

رئیس کمیته حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تهران بر تشکیل هیات نظارت شورا برموسسه همشهری تأکید کرد.

به گزارش سرویس «شهری» ایسنا، مهندس محسن سرخو در دویست و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به موسسه همشهری بیان کرد: شرکت پیام همشهری که توسط شورای شهر سوم منحل و مقرر شد که در موسسه همشهری ادغام شود علیرغم مصوبه شورا و مصوبه مجمع آن، عملا با تاسیس شرکتی در شهریار کارخود را بطور مستقل دنبال می‌کند و با حدود 200 نفر پرسنل آگهی‌های وسط روزنامه همشهری را به شکل غیرشفافی مدیریت می‌کند.

وی اظهار داشت: سازمان آگهی‌های همشهری از حدود 8 سال قبل بدون تشریفات قانونی 70 درصد زیر مبلغ در آمدهایش کل آگهی‌ها را واگذار کرده و تاکنون هیچ تجدید نظری در آن به عمل نیاورده است.

سرخو در ادامه گفت: تهیه مطالب و محتوای ویژه نامه‌ها با امکانات و پرسنل همشهری صورت پذیرفته است.

وی با اشاره به پرداخت کارانه‌ها و پاداش‌های غیرمتعارف به برخی از کارکنان، اظهارداشت: این امر متاسفانه زمینه بروز روابط ناسالمی را در موسسه همشهری فراهم کرده است و همچنین علیرغم تکالیف قانونی مشخص مزایای ایثارگران بطور کامل و به همه آنها تسری پیدا نکرده است.

همچنین وی خواستار تحقیق و تفحق و معرفی آنان به مراجع قضایی ذیصلاح شد.

بر اساس گزارش سایت شورای شهرتهران، وی در پایان با ارائه پیشنهادی مبنی بر تشکیل هیات نظارت برهمشهری افزود: افراد پیشنهادی برای هیات تحقیق و تفحص سه نفر هیات نظارت بر همشهری طلایی، حکیمی‌پور، مجتبی شاکری به اضافه دو نفر عضو شورا (پیشنهاد حافظی و تندگویان) جمعا 5 نفر کار را پیگیری و نتیجه را به شورا اعلام کنند.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار