۱۲گردان برای مقابله با تهدیدات سخت در گلستان آماده هستند

به گزارش خبرنگار مهر، سردار رحمت الله صادقی، ظهر دوشنبه، در نشست استاد دانشگاه در تراز انقلاب اسلامی گفت: در استان‌ها در عرصه تاکتیکی با تهدیداتی مواجه هستیم که یکی از آن‌ها تهدید سخت است، در گلستان ۱۲ گردان برای مقابله با تهدیدات سخت آماده هستند و بسیج دانشجویی نیز در این بخش می‌تواند وارد شود.

وی افزود: تهدید بعدی تهدید نرم است، کار ذاتی بسیج اساتید مقابله با تهدیدات نرم است و جز این مسئولیت دیگری ندارد، این ماموریتی است باید به آن پرداخته شود و الگو و کار بسیج اساتید به عنوان الگو و مدل برای دیگران است.

سردار صادقی با بیان این که یک هزار و ۵۳۹ پایگاه مقاومت بسیج در شهرستان‌ها، محلات و اقشار مختلف در استان گلستان فعالیت می‌کنند، بیان کرد: برای تحقق اهداف باید کار انجام دهیم و استراتژی‌ها از سوی مقام معظم رهبری اعلام می‌شود.

وی با بیان این که بسیجی بودن داوطلب بودن برای انضباط در هر کاری است، افزود: هر جا که مسئولیت داریم ضمن تبیین راهبرد‌ها باید به فکر تاکتیک عملیاتی کردن این استراتژی‌ها باشیم.

وی با بیان این که انقلاب اگر زنده نبود با این تهدیدات مواجه نبود، اظهار کرد: هیچ انقلابی با این آرمان‌ها ۳۷ سال با‌‌ همان مبانی ابتدایی خود باقی نمانده و ساقط شده و یا تغییر ماهیت داده است امام انقلاب ما همچنان پا برجا است.

صادقی گفت: ظرفیت بسیج و سپاه به گونه‌ای است که اقدام در برابر تهدیدات مظهر اقتدار شده است، هر جا اراده مردم و مسئولان نسبت به تهدیدی منسجم شد اقدام نسبت به آن مظهر اقتدار شد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار