هفته‌ هجدهم لیگ برتر فوتسال/ دو مدعی به دنبال صدرنشینی موقت

با استراحت تیم تاسیسات دریایی، مس سونگون و دبیری تبریز شانس بیشتری برای صدرنشینی در لیگ فوتسال پیدا می‌کنند.

به گزارش ایسنا، در هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال دو بازی "دبیری تبریز یاسین - پیشرو قم" و "مقاومت البرز - مس سونگون" از بازی‌های بسیار مهم هستند چرا که احتمال دارد هر کدام از دو تیم دبیری تبریز و مس سونگون، در غیاب تیم تاسیسات دریایی به صورت موقت صدرنشین شوند.

در حال حاضر دو تیم دبیری تبریز و مس سونگون هر دو با 17 بازی 35 امتیازی هستند و مس سونگون با تفاضل گل بیشتر در رده‌ دوم جدول جای گرفته است.

این در حالی است که تاسیسات دریایی با همین تعداد بازی و با 36 امتیاز در صدر جدول قرار گرفته است. از طرفی تاسیسات که در حالت عادی قرار بود به مصاف کاشی نیلو برود به علت حذف این تیم از لیگ، در این هفته بازی‌ ندارد و دو تیم دبیری تبریز و مس سونگون می‌توانند از این فرصت استفاده کنند و خودشان را به صورت موقت به صدر جدول برسانند.

در دیگر دیدار مهم این هفته از لیگ، گیتی‌پسند اصفهان به مصاف فردوسی مشهد می‌رود و اگر شانس بسیار خوبی این تیم را همراهی کند می‌تواند با برنده شدن در مقابل حریفش و در صورت باخت دو تیم مس سونگون و دبیری تبریز خود را تا رده دوم جدول بالا بکشاند.

در دیدارهای دیگر فرش آرا مشهد به مصاف میثاق تهران می‌رود و آذرخش بندرعباس با شهروند ساری بازی می‌کند. حفاری اهواز نیز مقابل شهید منصوری بازی خواهد کرد.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار