بازدید جمعی از نمایندگان سازمان کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل از دانشگاه صنعتی اصفهان

نمایندگان سازمان کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل (آنکتاد) با هدف اجرای طرح "پایش وضعیت علم، فناوری و نوآوری کشور" از بخش‌های مختلف دانشگاه صنعتی اصفهان بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، این هیات سه نفره به منظور انجام طرحی با عنوان "پایش وضعیت علم، فناوری و نوآوری کشور"، به دعوت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همراهی کارشناسان این معاونت از دانشگاه صنعتی اصفهان بازدید و در نشست مشترکی شرکت کردند.

در این نشست نمایندگان سازمان کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل (آنکتاد)، ضمن آشنایی با فعالیت‌های دانشگاه صنعتی اصفهان در زمینه علم، فناوری و نوآوری، سؤالات خود در خصوص جنبه‌های تخصصی فعالیت‌ها شامل نفت و گاز، تجاری‌سازی، فناوری و نوآوری را مطرح کردند.

اعضای هیأت علمی و مسئولان پژوهشی دانشگاه صنعتی اصفهان نیز در این دیدار ضمن تشریح فعالیت‌های این دانشگاه در زمینه‌های فناوری و تجاری‌سازی علم، به ارایه نمونه‌های متعدد همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان با صنایع فعال در استان مانند پتروشیمی، فولاد، کشاورزی و دامپروری، صنعت هوانوردی، صنایع زیردریا، فناوری اطلاعات و امنیت اطلاعات پرداختند.

در پایان این دیدار نمایندگان سازمان کنفرانس توسعه و تجارت سازمان ملل (آنکتاد)، از بخش‌های مختلف پژوهشی دانشگاه صنعتی اصفهان از جمله پژوهشکده علوم و فناوری زیردریا، آزمایشگاه مرکزی، مرکز نوآوری و فناوری، مرکز رشد، آزمایشگاه نانوتکنولوژی، آزمایشگاه بیوتکنولوژی و ... بازدید کردند.

گفتنی است، سازمان کنفرانس و توسعه سازمان ملل متحد (آنکتاد) از ارکان مجمع عمومی سازمان ملل متحد است و در زمینه پایش وضعیت رشد کشورها در حوزه علم، فناوری و نوآوری فعالیت می‌کند.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار