اعلام آمادگی کفاشیان برای ریاست مجدد بر فدراسیون فوتبال

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، رئیس فدراسیون فوتبال در واکنش به این موضوع که گفته شده با ثبت‌نام محمد دادکان برای ریاست فدراسیون فوتبال وی در انتخابات شرکت نخواهد کرد، گفت: هر اقدامی که برای فوتبال انجام شود با آن هماهنگ هستم و به آن احترام می‌گذارم. اگر ماندن من احترام به فوتبال و مجمع باشد می‌ماند و در غیر این صورت، می‌روم. مجمع بالاترین مرجع فوتبال است و ترسی ندارم که رای نیاورم، ظاهرا همه با من هستند ولی در باطن نمی‌دانم چه خبر است (باخنده).

کفاشیان در مورد اینکه در برنامه 90 اظهاراتی مطرح شد که مبنی بر اینکه او امتیازاتی به هیئت‌ها داده تا کرسی داشته باشند، عنوان کرد: این یک زرنگی است (با خنده) هیئت‌های فوتبال با سایر اعضای مجمع باشگاه‌ها فرق دارد. هیئت‌های فوتبال توسط مجامعی انتخاب می‌شوند که خودشان عضو آن مجمع هستند. بنده هیچ دخالتی در آوردن یا تغییر رئیس هیئت‌ها نداشتم.

وی افزود: اگر امتیازی داده شده براساس هیئت رئیسه بوده و از آن حمایت شده است و مطمئن باشید برای توسعه فوتبال بود. اگر به هیئت‌هایی امتیازاتی داده شد، آن هیئت‌ها چند برابر بودجه‌ای که در اختیار داشتند، هزینه کردند. اگر هم نتوانستند درآمدزایی کنند، اسپانسرشان را واگذار کردند. باید قبول کرد که فوتبال بیشترین توسعه‌ها را در استان‌ها داشته است.

کفاشیان گفت: یکسری تیم‌ها به دسته اول یا لیگ برتر آمدند اما یا سقوط کردند یا ماندند. این هیئت‌ها تلاش می‌کنند تا کارشان را انجام داده و ما نیز به آنها کمک می‌کنیم هیئت‌هایی که امتیازاتی به آنها داده شد و نتوانستند تیم‌شان را در لیگ حفظ کنند چند برابر آن امتیاز هزینه کرده بودند.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار