اخبار کوتاه از پرسپولیس/ تمرین دونوبتی سرخ‌پوشان از فردا

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با توجه به برنامه اعلام شده از سوی سرمربی پرسپولیس، سرخپوشان فردا سه‌شنبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنند. تمرین صبح از ساعت یازده آغاز می‌شود و تمرین بعدازظهر خود در دو نوبت خواهد بود و از ساعت 17 و 18 آغاز می‌شود.

طبق فهرست ارائه شده به سایت رسمی باشگاه، در تمرین اول بعدازظهر که از ساعت 17 آغاز می‌شود، دروازه‌بان‌ها و مدافعان حضور دارند که عبارتند از: سوشا مکانی، مرتضی قدیمی‌پور، ایمان صادقی، رامین رضائیان، محسن بنگر، علیرضا نورمحمدی، محمد انصاری، بابک حاتمی، مایکل اومانا، لوکا ماریچ و وحید حیدریه. گروه دوم که از ساعت 18 تمرین را آغاز می‌کنند از هافبک‌ها و مهاجمان تشکیل شده‌اند و عبارتند از: کمال کامیابی‌نیا، مهرداد کفشگری، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، محمد رحمتی، میلاد کمندانی، رضا خالقی‌فر، علی علیپور، امید عالیشاه، جری ریکاردو بن‌سون و سید علی فاطمی.

* بنابر برنامه‌ریزی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس و برنامه اعلام شده، سرخپوشان تا بازی با نفت تهران هشت جلسه تمرینی خواهند داشت.

سرخپوشان که دیروز یکشنبه دو جلسه تمرین داشتند، امروز دوشنبه استراحت می‌کنند و فردا در دو نوبت صبح و بعداظهر تمرین خواهند داشت.

تمرینات پرسپولیس در روزهای بعد، غیر از تمرین آخر، در ساعت یازده صبح برگزار می‌شود و آخرین تمرین ساعت 16 خواهد بود که پس از آن بازیکنان برای اردوی پیش از بازی، راهی هتل می‌شوند.

پیش از این با توجه به اینکه قرار بود بازی در روز یکشنبه انجام شود، آخرین تمرین روز شنبه بود ولی بنابر اعلام سرپرست تیم، با توجه به اینکه بازی روز دوشنبه برگزار می‌شود، احتمالا تمرین روز شنبه هم در ساعت یازده انجام خواهد شد که فردا توسط برانکو ایوانکوویچ مشخص و اعلام می‌گردد.

* همچنین برانکو ایوانکوویچ روز چهارشنبه پس از تمرین سرخپوشان در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی درفشی‌فر از ساعت 13 به سوالات نمایندگان رسانه‌های گروهی پاسخ خواهد داد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار