۵۶۰ مدرسه توسط بنیاد برکت در کشوراحداث شد/۱۰بیمارستان در حال ساخت

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مخبر پیش از ظهر دوشنبه در آئین افتتاح حوزه علیمه تلورد چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه حدود۷۸۰ مدرسه در کشور توسط بنیاد برکت در دست ساخت بوده است، عنوان کرد: از این تعداد ۵۶۰ مدرسه توسط بنیاد برکت در کشور احداث شده است.

وی از بهره برداری از۱۰ بیمارستان‌ نیمه تمام در کشور طی سال جاری خبر داد و گفت: ۱۰ بیمارستان در حال تکمیل است که تا پایان امسال چهار بیمارستان به بهره‌برداری می‌رسد.

مخبر با بیان اینکه به همت بنیاد برکت ۱۸۰ هزار نفر از مردم مناطق محروم در کشور تحت پوشش بیمه قرار گرفته اند، تصریح کرد: ۳۰ هزار بیمار سرطانی در مناطق محروم تحت حمایت این بنیاد قرار دارند.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در ادامه با اشاره به اینکه محرومیت زدایی یکی از اهداف اصلی بنیاد برکت در سطح کشور به شمار می رود، تاکید کرد: تلاش برای رفع محرومیت در مسیر اقتصاد مقاومتی است.

وی عنوان کرد: با حمایت بنیاد برکت چهار هزار و۵۰۰ خانه روستایی در مناطق محروم کشور ساخته می شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اذعان داشت: باید تلاش کرد که ظرفیت ها و پتانسیل های هر منطقه مورد توجه گیرد و با ایجاد زیر ساختها مانند جاده زمینه توسعه آن مناطق را با بهره گیری از ظرفیت ها فراهم کرد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار