سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تنها راه برون رفت از مسائل اقتصادی است

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر علیزاده ظهر دوشنبه در یادواره شهدای بسیج ادارات شهرستان اهر ضمن تبریک گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: بسیج امروز به فراتر از مرزهای جهان اسلام رفته است بسیجی که حضرت امام خمینی (ره) بنیان‌گذار آن بود و بلافاصله پس از پیروزی انقلاب در روز پنجم آذرماه سال ۵۸ فرمان تشکیل بسیج عمومی را صادر کردند.

وی با بی‌بدیل خواندن نقش بسیج در عرصه‌های مختلف گفت: امروز می‌بینیم که همه اقشار و ملت‌ها از بسیج و ارزش‌های آن الهام می‌گیرند و از ارتش ده‌ها میلیونی آن درس گرفته و در مواقع نیاز به تأسیس تشکیلاتی مثل آن دست می‌زنند.

علیزاده نقش ایثار و شهادت را در گسترش فرهنگ بسیج مؤثر دانست و گفت: بسیجیان و رزمندگان جان‌برکف در هشت سال دفاع مقدس به دنیا ثابت کردند که فرهنگ ایثار و شهادت هر جا چنین فرهنگ و تفکری وجود داشته باشد آن کشور و نظام غیرقابل نفوذ و استثمار است.

رئیس سازمان بسیج کارگری و کارمندی سپاه عاشورا به منطقه ارسباران و شهرستان اهر اشاره کرد و گفت: منطقه ارسباران و شهرستان اهر از مناطق مهم و سوق‌الجیشی کشورمان بوده و دوران مختلف تاریخی همیشه نقش‌آفرین بوده‌اند در دوران جنگ ایران و روس، اهر منطقه فرماندهی گشون ایران بوده، همچنین در دوارن مشروطه و شهدای اولین جنگ تحمیلی از دیگر افتخارات این منطقه بوده است.

وی بابیان اینکه مسئولیت سنگینی به دوش ما نهاده شده است گفت: کسانی که برای رفاه و آسایش ما از جان، مال و همه‌چیز خود گذشتند مسئولیت سنگینی به دوش ما نهاده‌اند ما باید رهرو شهداء باشم کسانی که شهید شدند کار حسینی کردند و کسانی که مانده‌اند باید کار زینبی انجام دهند.

علیزاده جنگ امروز را جنگ فرهنگی خواند و گفت: روزی بود که همه دنیا برعلیه ما بسیج شده بود ما آن‌ها را در سنگرهایشان می‌دیدیم و آن‌ها نیز با ما ولو ناجوانمردانه ولی رودررو می‌جنگیدیم ولی امروز جنگ جنگی فرهنگی و اقتصادی است دفاع مردم از حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هم باعث شد که دشمن نیز حقانیت ما را بپذیرد و پای میز مذاکره بنشیند.

رئیس سازمان بسیج کارگری و کارمندی سپاه عاشورا خوداتکایی را رمز پیروزی ملت‌ها عنوان کرد و گفت: امروز روز بسیج، خودباوری  و جهاد علمی است دیروز نیز روز بسیج، و اقتصاد مقاومتی بود همه عزیزان در ادارات و شرکت‌ها باید عنایت داشته باشند که نقش آن‌ها در این برهه از تاریخ بسیار تعیین‌کننده است اگر ما خود را باور نکنیم و روی پای خود نایستیم نمی‌توانیم اهداف خود را محقق و به سرمنزل مقصود برسانیم.

وی سیاست‌های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی را تنها را برون‌رفت از مسائل اقتصادی عنوان کرد و گفت: ما باید با اولویت قرار دادن سیاست‌های مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی اهمیت ویژه‌ای به آن بدهیم و به آن‌ها نیز عمل کنیم.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار