ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی و فضایی ایران برگزار می شود

ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی و فضایی ایران با حضور 143 شرکت داخلی و خارجی از چهارم تا ششم آذرماه در تهران برگزار می شود.

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، تاکنون حضور 120 شرکت خصوصی و دولتی داخلی و 23 شرکت خارجی در این رویداد نهایی شده است.

همچنین قرار است 33 هیات تخصصی هوایی و هوانوردی از کشورهای خارجی از بخش های مختلف این رویداد دیدن کنند.

برگزاری 15 کارگاه آموزشی و سه سمینار تخصصی و همچنین مسابقات فناورانه هوایی از قبیل مسابقه طراحی و نوآوری پهپاد وسایل پرنده بدون سرنشین، رباتهای پرنده با ماموریت چک و خنثی سازی، رباتهای پرنده عملیاتی با حداکثر مداومت پرواز، نمایش انواع سامانه های بدون سرنشین و کنترل از راه دور اعم و اجرای پروازهای نمایشی و بالگردی از دیگر برنامه‌‏های این نمایشگاه است.

ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی و فضایی ایران در شش بخش تعمیر، نگهداری و اورهال هواپیما، الکترونیک، اویونیک، مخابرات و رادار، صنایع هوایی بدون سرنشین، هوانوردی عمومی و هواپیماهای سرنشین‌دار، آموزش، استانداردسازی و مهندسی مشاور، خدمات فنی و قطعه سازی (زنجیره تامین هوا فضا) و فضایی و هوافضا میزبان علاقه مندان خواهد بود.

ششمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع هوایی و فضایی از چهارم آذرماه به مدت سه روز در محل صنعت ساخت بالگرد تهران واقع در بزرگراه شهید همت، بزرگراه آزادگان جنوبی، شهرک راه ­آهن، خیابان امیرکبیر، انتهای بلوارکاج جنوبی برگزار می شود.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار