70 درصد تصویر‌برداری «دور‌دست‌ها» به اتمام رسید

مجموعه تلویزیونی «دور‌دست‌ها» مراحل پایانی خود را پشت سر می‌گذارد و تدوین آن به طور همزمان انجام می‌شود.

فریبا توکلی تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «دور‌دست‌ها» در خصوص مراحل پیشرفت کار در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: تاکنون 70 درصد از فیلمبرداری کار به اتمام رسیده است. در واقع «دوردست‌ها» روز‌های پایانی خود را پشت سر می‌گذارد.

وی افزود: تدوین و موسیقی این سریال تلویزیونی به طور همزمان در حال انجام است. موسیقی کار بر عهده پیروز ارجمند است و برای تیتراژ سریال نیز خواننده‌ای انتخاب شده است که کار را اجرا خواهد کرد.

توکلی بیان کرد: در حال حاضر مراحل پایانی تصویر‌برداری منزل رسول مشفق، یکی از اصلی‌ترین شخصیت‌های سریال در حال انجام است. مشفق کارخانه‌داری است که در روند تولید کارخانه خود دچار معضلاتی می‌شود که از طرف دیگر با مسائل خانوادگی او تداخل پیدا می‌کند.

وی تصریح کرد: با توجه به زمان شروع مجموعه، کار از سرعت خوبی برخوردار است. تک تک سکانس‌ها جذاب هستند. مردم سریال قابل قبولی را شاهد خواهند بود.

توکلی  عنوان کرد: فیلمنامه «دوردست‌ها» در روند تولید دستخوش تغییراتی شده است و بعضی از قسمت‌ها ویرایش می‌شود.

این مجموعه تلویزیونی زیر نظر دکتر سرافراز، آقایان سیفی‌آزاد نو اسلامی قرار دارد. زیرا با  توجه به سوژه و موضوع، حساسیت‌هایی روی آن وجود دارد. از طرفی کارگردان کار هم با حساسیت و دقت ویژه‌ای کار را جلو می‌برد.

وی تأکید کرد: موضوع «دوردست‌ها» موضوع خوبی است. البته شاید در گذشته این موضوع کار شده باشد اما ما با یک زاویه دید جدید به سراغ این سوژه رفته‌ایم. تمام شخصیت‌های این مجموعه واقعی هستند و در فضای جامعه وجود ندارد. آدم‌های این سریال خیالی نبوده و واقعی‌اند. البته در عین واقعی بودن دارای جذابیت‌های خاص خود نیز هستند. 

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید. 

انتهای پیام/

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار