امشب،آخرین مهلت ثبت نام رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت‌نام برای پذیرش در رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی در ساعت 24 امشب خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،گفت: مهلت ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در گزینش رشته های تحصیلی پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۴ برای موسسات آموزش عالی غیردولتی - غیر انتفاعی تا ساعت 24 امشب،شنبه 30 آبان ماه تمدید شد.

وی افزود: داوطلبان شرگت در دوره مذکور می توانند تا پایان زمان درنظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما که روی سایت سازمان سنجش قرار دارد، و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه از امکان ویرایش اطلاعات خبر داد و گفت: داوطلبانی که قبلا فرم ثبت‌نام و انتخاب رشته خود را تکمیل کرده اند، در صورت تمایل می‌توانند با مراجعه به بخش ویرایش، نسبت به ویرایش و یا اصلاح کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند.

توکلی در پایان اظهار کرد: تا ساعت 8 صبح امروز،‌شنبه 30 آبان‌ماه 16 هزار و 429 نفر نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نموده‌اند.

انتهای پیام

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار