کوچک‌زاده: نمایندگان برای اعدام من هم می‌توانند امضا جمع کنند!

نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر گفت: هیئت رئیسه باید فردا استعفای بنده را اعلام وصول کند.

کوچک‌زاده: نمایندگان برای اعدام من هم می‌توانند امضا جمع کنند!مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران، ری ، شمیرانات و اسلام‌شهر در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به خبر جمع‌آوری 60 امضا از سوی نمایندگان برای بررسی استعفای وی خارج از دستور کار اظهار کرد: بنده در اعتراض به رویه‌های غیراسلامی که در کشور جاری شده استعفا دادم.

کوچک زاده در ادامه تاکید کرد: نمایندگان می‌توانند برای حتی اعدام بنده امضا جمع آوری کنند، بنده نمی‌توانم در مقابل آنها حرفی بزنم.

وی بیان داشت: اگر هیئت رئیسه مجلس می‌خواهد براساس قانون عمل کند باید فردا صبح در صحن علنی مجلس استعفای بنده را اعلام وصول کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در ادامه افزود: استعفای بنده در اولین جلسه صحن علنی مجلس که 2 هفته دیگر برگزار می‌شود نیز باید در صحن علنی مورد بررسی و رای گیری قرار بگیرد.

کوجک زاده خاطر نشان کرد: نمایندگان مجلس آزادند تا به استعفای بنده رای مثبت و یا منفی بدهند.

گفتنی است، مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران در صحن علنی امروز (دوشنبه، 2 آذر) در اعتراض به عملکرد هیئت رئیسه استعفای خود را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کرد.

به دنبال اعلام استعفای کوچک زاده، 60 تن از نمایندگان برای بررسی این استعفاء خارج از دستور کار مجلس نامه‌ای را امضا کردند.

انتهای پیام/

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.


تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار